Владу — з хати

Обласні обранці забрали у Львівської обласної державної адміністрації (ЛОДА) частину своїх делегованих повноважень та виселяють їх із приміщень. Слід нагадати, що ЛОДА орендувала приміщення у Львівскої обласної ради по вулиці Винниченка, 18.

Біль Саліни

У червні 1941 року в урочищі й соляній шахті Саліна в Старосамбірському районі сталися жахливі події. Більше 3,6 тисячі ні в чому не винних мирних жителів були жорстоко закатовані співробітниками НКВС.

Кредит для посланця Господа

За повідомленням прокуратури Львівщини, чотирьох осiб iз церкви «Посольства Божого» пiдозрюють у кримінальних правопорушеннях, передбачених ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу — шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою. Зараз вони перебувають під арештом — саме таку міру запобіжного заходу «просив» прокурор, і суд задовольнив це клопотання.

Мотанку не продають, її всиновлюють

Мотанку не продають, її всиновлюють

Сотні авторських ляльок, виготовлених майстрами з усіх куточків України, можна побачити сьогодні у львівському Палаці мистецтв. Арт–проект «ЕTNO’лялька» діє в рамках уже традиційного для міста фестивалю «Ляльковий світ».

«Підпільна» мікстура

Кілька місяців міліціонери наполегливо шукали групу осіб, які масово збували мешканцям Львівщини і ще п’яти областей підроблені ліки. Сума обігових коштів фальсифікаторів сягала двох мільйонів гривень.

«ЛАЗ», забутий державою

Львівський автобусний завод може припинити роботу. Принаймні в цьому переконані його працівники, які розповіли журналістам, що на підприємствi практично нiхто не працює. За словами одного з них, Івана Федорика, нині на заводі — лише кілька людей: «Більше семи десятків працівників сидять удома. У моєму відділі працюють лише п’ятеро. Решта у відпустці. Вчора директор запевнив журналістів, що на пiдприємстві все гаразд. Але ж це — неправда!».

Соборність без свободи

22 січня відбудуться святкові заходи з нагоди 94–ї річниці проголошення Акту Злуки на Софійській площі столиці. Тоді, в далекому 1919 році, член Директорії Федір Швець перед велелюдним віче зачитав Універсал Директорії про об’єднання українських земель: «Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України — Галичина, Буковина, Закарпаття і Наддніпрянська Україна.

І Богові, і людям, і книзі рекордів

І Богові, і людям, і книзі рекордів

Рік тільки почався, а Львів уже здивував усю Україну новим рекордом. Щоправда, офіційним його називати рано, хоча навряд чи ще десь є чотириметрова в діаметрі Різдвяна зірка. Найбільший головний символ Різдва встановили 7 січня на святковій сцені, що на центральній площі міста.