Пі буде жити

Чутки про те, що Андрій Слюсарчук, відомий, як Доктор Пі, спробував накласти на себе руки, поширилися іще в суботу, коли він раптово зомлів у камері, де перебував разом зі своїми співкамерниками. За словами Мирослава Демківа, речника управління Державної пенітенціарної служби України у Львівській області, Слюсарчука одразу оглянув черговий фельдшер. Доктор Пі був без свідомості, не реагував на зовнішні подразники і мав дуже низький тиск. «Його перенесли у медичний заклад, що перебуває на території СІЗО.

Віють вітри, віють буйні...

Віють вітри, віють буйні...

Цими вихідними різдвяний настрій жителям Західної України трішки зіпсував буревій, який був такої сили, що зривав дахи та вивертав дерева з корінням. На Львівщині пориви вітру сягали 15-20 м/с, а подекуди доходили і до 23 метрів за секунду. Чимало лиха стихія накоїла в Самбірському, Миколаївському, Радехівському та Буському районах.

Львовом — з колядою

Львовом — з колядою

Львів, який неофіційно називають культурною столицею України, уже не один рік виборює право називатися і Різдвяною столицею. До всіх різдвяних сюрпризів цього року долучиться іще один — пасажирів львівських трамваїв та тролейбусів протягом свят будуть тішити популярні різдвяні мелодії у виконанні улюбленців не лише львів’ян, а й усіх українців — «Піккардійської терції» та Павла Табакова.

Коли труби пересохли...

Коли труби пересохли...

Протягом місяця бригада з кількох чоловіків викопувала сталеві труби колишнього водогону вздовж двох сіл — Перепростині та Рибника. Красти водогін чоловіки приїхали з усім необхідним спорядженням та навіть важкою технікою. Гоп-бригада точно знала, де закопаний трубопровід, як і те, що він уже не діючий. І це нахабство ніхто не зупинив.

Війна і книжки

Головною темою цьогорічного форуму прогнозовано стане війна і все, що навколо неї, — чимало зустрічей та обговорень присвячено саме цiй темі. Прогнозовано, — бо і все наше життя нині мимоволі підпорядковане проблемам бійців. Про це, відкриваючи прес-конференцію з нагоди старту події, розповіла президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль. «Ще два роки тому, коли ми планували цьогорічний Форум, то вирішили, що фокусною темою в 2014 році стане сторіччя Першої світової війни, сторіччя боротьби за демократію проти тоталітаризму. І хто б міг подумати, що це виявиться таким пророцтвом», — зазначила пані Леся.

Історія на колесах

Історія на колесах

На День Незалежності вулицями Львова проїхався «парад трамваїв». Громадський транспорт різних часів викликав неабияку зацікавленість серед містян та гостей Львова. Усі трамваї приїхали «своїм ходом», і в цьому найбільша заслуга активістів, які мріють створити у Львові музей електротранспорту.

Вони їх душили, душили

Численні зоозахисні організації Львова роками воюють із комунальним підприємством «Лев». Підприємство займається безпритульними тваринами у місті. Офіційно до його функцій входять: відлов безпритульних тварин, стерилізація, кастрація, хірургія, вакцинація та терапія. Благородна, здавалося б, справа, без якої таке європейське місто, як Львів, обійтись не може.

Як бджоли об’єднують Україну

Як бджоли об’єднують Україну

Бджолярі України з ініціативи Львівського братства пасічників «Рій» уже кілька років займаються створенням символіки «медової» асоціації та розробили проект, який допоможе українцям «доторкнутися» до свого коріння. Спілка вже створила 16 хоругв для бджолярів iз різних областей України, а також цілу серію свічок ручної роботи у вигляді праукраїнських богів.

Присяжні не допомогли

Присяжні не допомогли

Наприкінці минулого тижня колегія суддів судової палати у кримінальних справах Апеляційного суду Львівської області таки засудила громадянина Королівства Марокко Шакіба Отмана до 15 років позбавлення волі за вбивство відомого львівського травматолога Леона Фрайфельда.