Британський фотограф збанкрутів через спроби відібрати права на фото у павіана

Ніколи не знаєш, де знайдеш, а де втратиш, каже народна мудрість. У цьому переконався і британський фотограф Девід Слейтер, який спустив усі свої статки, намагаючись довести авторське право на фото, зроблене мавпою.

У Туреччині туристів почали штрафувати за недоїдені страви

Багатьом туристам, які рахують кожну копійку на відпочинку, дуже подобається система All inclusive («все включено»). Особливо — шведський стіл, де можна фактично безкоштовно відчути себе господарем життя і скуштувати таких смаколиків, які вдома навряд чи де побачиш.

У Києві «загіпнотизований» банкомат дві години роздавав 200-гривневі купюри

Хто з нас не мріяв про те, щоб з неба посипалися гроші? Чи, наприклад, якийсь банкомат ненароком «поділився» з нами тим, що в ньому заховано всередині.

Співробітник МАУ ледь не скасував квиток пасажира за українську мову

Про надумані утиски російської мови в Україні російські пропагандисти кричать ледь не на кожному кроці. А от викладач Колумбійського університету Юрій Шевчук, який летів із Канади до Києва, ледь не втратив квиток на літак за своє бажання спілкуватися... українською.

Теги: Скандал

Аромат спокуси: 91-річна римлянка вкрала в магазині парфуми

Жінка лишається жінкою у будь-якому віці. А для справжньої жінки гарний аромат — це така спокуса, перед якою важко встояти. От і 91-річна жителька Риму довгий час ходила до універмагу, у вітрині якого побачила свої улюблені парфуми.

Теги: Приколи

Іспанка 28 років прикидалася сліпою через надокучливих родичів

До чого лише не додумаються люди, щоб уникнути зайвого спілкування з родичами! 57-річна жителька Мадрида Кармен Хіменес настільки втомилася від спілкування, що вирішила прикинутися сліпою.

У Росії пропонують штрафувати синоптиків за хибні прогнози

Про синоптиків та їхні прогнози складено анекдотів не менше, ніж про колишніх інспекторів ДАІ. Найпопулярніший — синоптики ніколи не помиляються з прогнозом погоди, вони лише можуть сплутати час і місце.

В Австралії відвідувач фаст-фуду прилетів по замовлення на вертольоті

За часів президентства Віктора Януковича в усіх зручних для нього місцях було облаштовано вертолітні майданчики. Мовляв, щоб не створювати заторів і економити час.

Теги: Приколи