«Має ж колись пощастити!»: 29-річна мати 14 дочок з Техасу мріє народити сина

Пам’ятаєте мафіозі із фільму Ельдара Рязанова «Незвичайні пригоди італійців у Росії»? Маючи сiмох дочок, він понад усе мріяв про сина, а коли народилася восьма, він пообіцяв повернутися додому і «навчити дружину народжувати».

Теги: США

Неконституційний хамон

Головною метою показового знищення на полігонах «санкційних» сирів із мандаринами та спалення в пересувних «крематоріях» м’яса, якими два роки тому рясніли російські телеканали, було пробудження патріотичного духу і гнівне засудження «буржуазних замашок».

Люди для мишей: у Швеції відкрився перший у світі магазин для гризунів

Люди для мишей: у Швеції відкрився перший у світі магазин для гризунів

На Новий рік і Різдво мають бути щасливими всі. Навіть миші. Так вирішив житель шведського містечка Мальме, який у фундаменті свого будинку збудував для мишей мініатюрну крамничку розмірами 70 на 30 сантиметрів.

Теги: Світ

У китайському місті Чунцин відкрилася 5-зіркова громадська вбиральня

Не секрет, що громадський туалет — це те місце, відвідування якого відкладається до останнього. А от вбиральня, яка не так давно відкрилася у китайському місті Чунцин, має всі шанси стати одним із туристичних і культурних об’єктів міста.

Теги: Приколи

У Китаї суд захистив чоловіка від рукоприкладства благовірної

Є один анекдот. Українку запитують: «Що ви зробите, якщо чоловік вам зрадить?» — «Поб’ю його» — «А якщо зрадить вдруге?» — «Знов поб’ю!» — «А якщо втретє?» — «Розлучусь». — «Але чому?» — «А навіщо мені чоловік-каліка?».

Теги: Китай, суд

У Копенгагені з’явилася карета «швидкої сексуальної допомоги» повіям

У Копенгагені з’явилася карета «швидкої сексуальної допомоги» повіям

«До чого техніка дійшла», — сказали б герої відомого мультика. Це про те, що в столиці Данії на вулицях з’явилися автомобілі, схожі на звичайні карети швидкої допомоги, але з незвичним написом — sexelance (за аналогією із традиційною ambulance).

Теги: Світ