У Нідерландах відкрився спеціальний ресторан зі столиками лише на одного

До кафе чи ресторанів ми найчастіше ходимо удвох або компаніями. Бо у свідомості більшості ці заклади асоціюються не так із їжею, як iз культурним відпочинком i спілкуванням.

Теги: Приколи

Курка напрокат: у Канаді родина здає в оренду домашніх птахів

У нашому глобалізованому житті все менше лишається місця для безпосереднього спілкування з живою природою. І все більшим стає страх, що звичні для наших предків речі для нас виявляться непідсильними.

Теги: Приколи

Фігаро тут — Фігаро там

Нам добре відома ситуація, коли, щоб прогодувати родину, доводиться крутитися на 2-3 роботах, іще й додому брати підробіток. А от латвійська компанія Lursoft вирішила дослідити свій ринок праці й відкрила для себе, що є унікуми, які можуть працювати одночасно більш як на 20 роботах.

Доплата за слухняність

Усім відомо, що відпочивати з дітьми в громадських місцях іноді буває дуже клопітно. Дитяча енергія потребує виходу, тож діти і репліка з мультика про Петрика П’яточкіна «сміх і галас там, де ти, час до розуму прийти!» — звична справа.

Не вір очам своїм: німець видавав свого пса за овечку заради економії на податках

Пам’ятаєте вислів Козьми Пруткова: «Якщо на клітці з буйволом написано «тигр» — не вір очам своїм»? Десь таке відчуття пережив один із жителів німецького міста Росток, коли помітив на прогулянці кудлатого пса породи іспанський водяний спаніель.

Теги: Приколи

А крайній — півень

Не дуже вдало почався рік Червоного Півня для талісмана року з гондураського міста Трухильо. А все — через сварку двох сусідів, які не поділили півня. Точніше, півень одного злетів на дерево у дворі іншого і закукурікав.