Знову другі

Знову другі

До Риги найсильніший український клуб їхав із відчутними кадровими проблемами. Точніше, не до самої Риги, а до її передмістя Піньки, де проводить свої поєдинки аутсайдер білоруської екстраліги «Динамо–Юніорс», що є фарм–клубом ризького «Динамо». На цей матч кияни не змогли привезти більше десятка виконавців, на яких розраховували на початку сезону. Частина гравців перейшла до інших команд, хтось травмований, а Роман Сальников, Дмитро Цируль та Сергій Варламов відмовились їхати до Латвії через невиплату гравцям зарплатні. Аби якось заповнити вакансії, керівництво «соколів» викликало з другої команди Дмитра Ісаєнка та Ігоря Слюсаря.

Не боїмося ми Еллади!

Не боїмося ми Еллади!

Три дні залишається до першого з двох поєдинків «плей–оф» чемпіонату світу, в яких збірна України зустрінеться з греками. Спершу суперники поміряються силами на афінському стадіоні «Спірос Луїс» — це побачення стане п’ятим в історії їхніх протистоянь. Повторна гра — 18 листопада в Донецьку.

Позавчора тренерський штаб української команди на традиційній прес–конференції розповів журналістам, як збирається боротися проти підопічних уславленого німецького фахівця Отто Рехагеля за путівку до Південної Африки. Зустріч пройшла в дусі часу: «акул пера й мікрофона» пускали в Кончу–Заспу лише з марлевими пов’язками, аби випадково не занесли грип.

Як Давид побив Голіафа

Як Давид побив Голіафа

Суботній бій за чемпіонський пояс WBA став ще одним доказом того, що дивізіон суперваговиків зараз переживає неабияку кризу. Хай скільки опоненти братів Кличків нарікають на обережну тактику ведення бою українцями, але ніхто не заперечить, що Віталій і Володимир є справжніми чемпіонами, і їхні перемоги — впевнені й повноцінні. А от розрекламована дуель Девіда Хея та Миколи Валуєва зовсім не нагадувала зустріч лідерів когорти «супертяжів».

Ще троє відомо

На груповому етапі Суперліги залишається провести ще два тури, а вже відома майже половина учасників наступного раунду. У середу володарями перепусток до «плей–оф» стали «Ліон», «Арсенал» та «Севілья».

Як «дияволи» «коней» запрягали

Як «дияволи» «коней» запрягали

Вівторкові поєдинки чет­вертого туру Суперліги в більшості випадків обернулися невдачами для господарів: у восьми двобоях лише «Марсель» спромігся виграти. Ще тричі «домашні» команди зводили матчі внічию. Серед них виділяється так звана «мирова» між «Манчестер юнайтед» та ЦСКА на стадіоні «Олд траффорд».

Ринг — для азовців, приціл — на Валуєва

Ринг — для азовців, приціл — на Валуєва

Минулої п’ятниці в Маріуполі урочисто відкрили новий спортзал для занять боксом. Споруду реконструювали в рамках програми «Спортивну Україну будуємо разом», яку ініціював Фонд братів Кличків. Проект розвивається на загальнодержавному рівні — спортивні зали відновлюють і оснащують сучасним обладнанням по всій Україні.

«Пощипаємо» господарів

«Пощипаємо» господарів

Практично ніякого опору від суперників не відчула трійка наших хлопців на старті змагань в основній сітці турніру ATP в СанктПетербурзі, який відбувається на хардових кортах спортивно­концертного комплексу Північної Пальміри 15й рік поспіль. У другому раунді до Іллі Марченка й Олександра Долгополова, котрі виграли свої матчі в понеділок удень, приєднався й Сергій Стаховський.

Галопом по Росії

Після московського «Кубка Крем­ля» ще одне російське місто приймає турнір серії ATP — у Санкт–Петербурзі чоловіки розіграють 663 750 доларів призових. Стартували тут і п’ятеро наших співвітчизників, але в «основі» їх буде троє — на одного більше, ніж тижнем раніше в столиці Росії.

Весела «Уніря»

Непередбачуваними вийшли перші поєдинки третього туру. Із восьми зустрічей господарі здобули перемогу лише в одній і ще двічі зводили протистояння до нічиєї. Решта — поразки. Додайте сюди чотири автоголи, три з яких сталися на одному стадіоні, й картина виявиться ще цікавішою.

Грошовита ностальгія

Грошовита ностальгія

Уболівальники зі стажем добре пам’ятають про силу радянського баскетболу. У 1972 і 1988 роках збірна СРСР навіть здобувала золоті медалі на Олімпіадах у Мюнхені й Сеулі, перемагаючи самих американців. Після розпаду Союзу команди колишніх республік почали змагатися у внутрішніх чемпіонатах, але чимало фахівців і вболівальників із ностальгією згадували потужну союзну першість із протистоянням московської, прибалтійської та української баскетбольних шкіл. Спробою створити щось подібне була організація Північноєвропейської баскетбольної ліги, яка, втім, проіснувала недовго. Зараз же можна спостерігати за новою спробою повернутися до об’єднаних змагань: позавчора два українські клуби стартували в Лізі ВТБ, яка зібрала в один турнір вісім сильних команд пострадянського простору із п’яти країн.