Не заважайте «прочищати» мізки!
Побиття представників засобів масової інформації, стверджують самі журналісти, вже стало для міськради традицією. Лише за минулий рік, каже «УМ» голова Котовського осередку Комітету виборців Віктор Зуєв, таких випадків було щонайменше чотири. Днями — черговий скандал. Під час спільних засідань депутатських комісій міськради «котовцям» зі значками депутатів, які є представниками більшості від провладної Партії регіонів, не сподобалася присутність на засіданні журналіста газети «Виборчком» Анатолія Тіори. Відтак секретар Котовської міськради Петро Обертайло почав вимагати від нього покинути зал засідань, а коли журналіст не погодився — закликав колег «допомогти» Тіорі.