На Черкащині три нарколабораторії виробили «дурману» на 8 мільйонів гривень

Діяльність трьох потужних нарколабораторій, організованих учасниками міжрегіонального угруповання з виробництва прекурсорів та амфетаміну, блокувала Служба безпеки України в Черкаській та Київській областях.

На Черкащині під час пошуку німецького танку розвалили дамбу

На Черкащині під час пошуку німецького танку розвалили дамбу

Поки шукали танк– розвалили дамбу, частину асфальтного покриття дороги, що була проїздом між двома частинами Осітної, а також порушили рельєф дна водойми, глибина розкопки якого – 4,5метрів.

Теги: Черкаси

У Черкасах родина Толкачових народила й виховує 12 дітей

У Черкасах родина Толкачових народила й виховує 12 дітей

У свої 43 роки черкащанка Надія Толкачова – багатодітна мама. Вони з чоловіком Дмитром народили й виховують 12 дітей – сім хлопців і п’ять дівчат. Найменша донечка ще не навчилася вимовляти букву «р», а найстарший син вже одружився

Посадовець Міноборони отримав 0,5 млн гривень «безповоротної» допомогу

Посадовець Міноборони отримав  0,5 млн гривень «безповоротної» допомогу

За фактом отримання та неповернення поворотної фінансової допомоги з жовтня 2013 року розслідується кримінальне провадження за ст. 191 ККУ (привласнення, розтрата коштів).

У Черкасах винесли вирок у справі про вбивство таксистки

Соснівський суд Черкас визнав винними брата та його зведену сестру, які вбили таксистку та залишили її тіло у лісовому масиві Смілянського району. Вони сядуть за ґрати, відповідно, на 13 та 8 років.

На Черкащині під час пожежі загинули двоє дітей

На Черкащині під час пожежі загинули двоє дітей

Стало відомо, хто разом із матір'ю першим побіг до хати. Намагаючись врятувати дітей, до задимленого помешкання разом із переляканою жінкою забіг Роман Холод. Розуміючи, що час йде на секунди, він двічі заходив до будинку звідки встиг винести на подвіря двох хлопчаків