Дружина в оренду

Заробити грошей і при цьому не напружуватися вирішив 39–річний безробітний черкасець. Оскільки самому йому працювати не хотілося, а інтернет забирав увесь вільний час, то саме там він і вишукав цікаву ідею. Чолов’яга вирішив започаткувати «фірму» з надання секс–послуг. Уже й прибутки підрахував. От тільки спочатку не міг придумати, де ж знайти «працівниць» для інтимних послуг. Але потім йому наче розвиднілося, і він запропонував робоче місце своїй співмешканці.

Шокуючий антибіотик

В Україні — нова смерть школярки. Цього разу біда прийшла у районний центр Драбів на Черкащині, де позавчора поховали 17–річну Таю Пархоменко. В останню дорогу світловолосу красуню проводжали у весільному вбранні.

Розродилися реорганізацією

Розродилися реорганізацією

У Черкасах більше 300 працівників міського пологового будинку №2 опинилися на обліку в центрі зайнятості. Поки що вони безробітні тільки формально. Та оскільки міська влада об’єднує два пологовi будинки (відстань між ними сягає восьми кілометрів) у Центр матері та дитини, то так передбачено процедурою реорганізації. Самі медики не виключають, що згодом вони можуть реально залишитися без роботи. Кажуть, «пологове» об’єднання черкаські депутати задумали не з метою економії коштів, як стверджують, а тому, що хтось накинув оком на добротне приміщення пологового будинку.

Виховання з ножем

До Христинівського райвідділу міліції подзвонили невідомі й повідомили про тяжко поранену 29–річну жінку. Коли правоохоронці прибули за вказаною адресою, то побачили занедбану квартиру і двох дуже п’яних жінок, які намагалися так–сяк надати потерпілій першу допомогу. Лікарі швидкої допомоги констатували у постраждалої ножове поранення і швидко забрали її до лікарні. Але по дорозі вона померла.

Вони «відстукували» минуле

Вони «відстукували» минуле

Основою годинникової експозиції, яку розмістили в обласному краєзнавчому музеї, стала фондова колекція самого музею. Але чимало експонатів принесли сюди самі черкащани, відгукнувшись на заклик музейників. «Один 23–річний хлопець приніс нам більше десяти годинників, які йому в дитинстві дарували батьки. А дворічний Владик Клінкін прийшов до нас із бабусею і подарував іграшковий мотоцикл, у який вмонтовано годинник», — розповідає «УМ» завідуюча відділом етнографії Черкаського обласного краєзнавчого музею Вікторія Литовка.

Мітинг немовлят

На акцію протесту біля дитячої поліклініки №2 вийшли матері з дитячими візками. Більше двохсот жінок демон­стрували владі, що хочуть водити своїх малюків до педіатрів за місцем проживання, тобто саме до цiєї поліклініки.

Шанс для Валерії

Шанс для Валерії

Сім’я черкащан Вален­тини та Ігоря Шевченків два місяці тому втратила спокій: у них тяжко захворіла півторарічна донька. «На цю дитину ми дуже довго чекали, адже дружина ніяк не могла завагітніти. І Бог таки послав нам дівчинку», — каже «УМ» 38–річний Ігор Шевченко. Чо­ловік розповідає, що вагітність і пологи пройшли нормально. Дівчинка народилася здоровою. Назвали її Валерією.

Газовий «Картель»

Газовий «Картель»

Вісімнадцять черкаських підприємців, у тому числі ТОВ «Черкасимедпроект», «Кодрат», «Газінстал», «Фірма «Агрополіавтоматика», приватні підприємства «Сміла Тепло–Газмонтаж», «Технолог СКЗ–ГАЗ», «Вода плюс тепло», «ПЕГАС», «Сміла Тепло — Комфорт» та інші, надіслали до редакції «УМ» лист про ситуацію, що склалася у їхній співпраці з ВАТ «Черкасигаз». Фахiвцi, якi займаються проектуванням та монтажем газового обладнання на Черкащині i мають багаторічний досвід роботи у цій царині, переконанi: відкрите акціонерне товариство, зловживаючи монопольним становищем, цілеспрямовано й планомірно виживає їх із ринку цих послуг.

«Може, донька почує, що її шукаю»

«Може, донька почує, що її шукаю»

Майже 30 років жителька черкаського села Нечаївка Любов Романенко носить у своєму серці нестерпний біль. І мало не щодня, дивлячись на своїх двох синів та доньку, вона думає про те, що нині в неї було б не троє, а четверо дітей. З 7 травня 1982 року, коли вона народила дівчинку в Черкаському пологовому будинку №1, ця жінка постійно живе з думкою про те, що її донька не померла, як заявили їй лікарі, а живе у прийомній сім’ї...

Грант для «Руської Поляни»

Грант посольства США в Україні в сумі 2 мільйони 53 тисячі гривень виграв Черкаський обласний санаторій «Руська Поляна». Ці кошти уже спрямовані для проведення капітального ремонту одного з лікувальних корпусів цього закладу. «Ми завершили зовнішні роботи — перекрили дах металочерепицею, утеплили, поштукатурили та пофарбували стіни. Також встановили сучасні енергозберігаючі вікна та двері, обладнали пандус», — розповідає «УМ» головний лікар санаторію Леонід Лащенко.