Москви нам не треба: українці стали частіше літати по світу

Москви нам не треба: українці стали частіше літати по світу

За останні півтора року 9,6% населення України купувало авіаквитки. 7,1% громадян здiйснили міжнародні поїздки, 1,6% — користувалися внутрішніми, 0,9% — і внутрішніми, і міжнародними авіарейсами.

Дороге покоління: експерти прогнозують значне погіршення здоров'я міленіалів у найближчі 10 років

Асоціація Blue Cross Blue Shield опублікувала звіт, в якому йдеться про те, що в найближчі 10 років здоров’я покоління міленіалів помітно погіршиться, а витрати на лікування різко зростуть.

Теги: Здоров'я

М'ясо та хліб передусім: скільки грошей витрачають українці на харчі

Згідно з даними Держстату, в середньому українці витрачають на місяць 3 тис. 592 гривні на продукти харчування і безалкогольні напої, ще 103,87 гривні — на алкогольні напої і 180 гривень — на тютюн.

Що написано пером: чому у світі справи у друкованих видань кращі, ніж в Україні

За останні десять років, протягом яких цифрові медіа завоювали увагу читачів та рекламників, американські видавці преси відчули значні зниження рекламних надходжень.

Українцям у цьому сезоні загрожують чотири штами вірусу грипу

Українцям у цьому сезоні загрожують чотири штами вірусу грипу

За прогнозами епідеміологів, цього сезону на грип та ГРВІ в Україні перехворіє від 5,4 до 6,7 мільйона людей. Пік захворюваності очікують у грудні 2019-го та наприкінці січня — початку лютого 2020 року.

ПОПсовані покоління: яку музику люблять нині українці

За результатами опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», найулюбленішими стилями музики для українців є поп (26%), класична (25%) та народна музика (21%), а також шансон (18%) та рок (14%).