Волевиявлення невільних

Волевиявлення невільних

Вибори на окупованих територіях Донецької та Луганської областей іще навіть не почалися, а ексцеси довкола них уже тривають. Минулої п’ятниці активісти та симпатики полку «Азов» влаштували під стінами Верховної Ради ціле фаєр-шоу, погрожуючи розігнати парламент, якщо вибори (а відповідно, і легітимізація самопроголошених «республік») усе-таки відбудуться.

Євробачення-2017. Показує гривня-ТБ

Євробачення-2017. Показує гривня-ТБ

Блискуча перемога Джамали, окрім усього іншого, означає й потребу прийняти наступний конкурс у Києві. Втім це може бути й інше українське місто. Пропозиція організувати Євробачення-2017 у Криму, звісно, звучить вельми привабливо, але будьмо реалістами.

Так минають прем’єри

Так минають прем’єри

Недавня відставка Арсенія Яценюка була довгим та болісним процесом. Але найбільш прикрим є не це. А те, що Яценюк пішов примусово-добровільно: не тоді, коли відчув, що настав його час, а тоді, коли його підштовхнули до цього чисельні й заплутані «договорняки» на найвищому рівні.

Термоядерні промені чучхе

Термоядерні промені чучхе

Випробування Північною Кореєю водневої бомби запускає цілий ланцюг асоціативних роздумів. Передусім про те, чи є ефективним договір про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ)? А також про те, чому ті, хто грає за правилами (як Україна), опиняються у програші, тоді як ті, хто правила порушує (як КНДР) отримують можливість говорити зі світом iз позиції сили?

Богдан Гаврилишин: Неефективність уряду виснажує Україну

Богдан Гаврилишин: Неефективність уряду виснажує Україну

Богдан Гаврилишин — засновник благодійного фонду свого імені, який сприяє становленню людей нової генерації (стипендії, гранти, стажування), член Римського клубу (міжнародна організація, в яку входять представники політичної та економічної еліти 30 країн світу), директор Міжнародного інституту менеджменту МІМ-Женева, фундатор економічного форуму в Давосі, учасник Ініціативної групи «Першого грудня».

Де шукати щастя?

Де шукати щастя?

Згідно з оприлюдненим 16 березня у Римі звітом ООН World Happiness Index 2016 («Індекс рівня щастя у світі-2016»), Україна посіла 123-тє місце з охоплених дослідженням 156 країн світу. Нашими сусідами по «щастю», чи радше «нещастю», є африканські країни Кенія (122-ге місце) та Гана і Конго (124-те і 125-те місця).

«Цінності, яким варто присвятити життя»

«Цінності, яким варто присвятити життя»

Темою заходу, що відбудеться в Кракові з 25 по 31 липня 2016 року, стали слова п’ятого з восьми блаженств, проголошених Ісусом у Його проповіді на березі Галілейського озера: «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя» (МТ 5, 7).

Коли Він поруч

Коли Він поруч

«Якщо Бог з тобою, то яка різниця, хто проти тебе?»

Життя часом підкидає сюжети, коли повертаєшся до цієї думки, аби відновити душевну рівновагу. Коли перечіплюєшся об чужу злостивість, підлість або дурість — абсолютно не вмотивовану і винятково смішну.

«Якщо я прокидаюся — то вже щасливий...»

«Якщо я прокидаюся — то вже щасливий...»

Прочитала книгу Кшиштофа Зануссі «Час помирати».

«Pora umierac» — книга спогадів, книга роздумів. Життя у комуністичній Польщі, непростий шлях до вершин світового кіно, проблеми морального вибору за часів соцреалізму, зустрічі з видатними (і не тільки) людьми ХХ століття, анекдотичні пригоди в різних куточках світу.