Найщиріші мости дружби збудовані дітьми

Найщиріші мости дружби збудовані дітьми

Першим і тривалий час єдиним учасником «Китайського мосту» в Україні стала Київська гімназія східних мов №1 — Асоційована школа ЮНЕСКО. Саме тут уже котре десятиліття ретельно вивчають китайську діти з різних куточків нашої країни. Іноді навіть спеціально переїжджаючи до столиці, щоб отримати рідкісну можливість вивчати мову та культуру древньої Піднебесної.

Дух народу — у його мистецтві

— Участь у «Китайському мості» стала для мене цікавим досвідом. Для творчого виступу я обрала «мальовничий танок з віялом», один із найдавніших видів мистецтва в Китаї. Вважається, що в цьому танці передається дух китайського народу, його культури, а віяло додає видовищності.

Смерть у «реальному» ефірі

Трагедією завершилися зйомки популярного реаліті-шоу на північному заході Аргентини. У результаті зіткнення двох гелікоптерів у провінції Ла-Ріоха загинули всі 10 людей, що перебували на борту — двоє пілотів-аргентинців та громадяни Франції — п’ятеро журналістів і троє відомих спортсменів.

Із сонцем навколо Землі

Літак на сонячних батареях, який спробує здійснити безпрецедентну подорож довкола світу, узяв старт з Абу-Дабі. На першому відтинку подорожі літальний апарат Solar Impulse-2 («Сонячний імпульс-2») взяв курс на схід від Об’єднаних Арабських Еміратів у напрямку Оману.

«Не зробив би й кроку проти Росії»

«Не зробив би й кроку проти Росії»

Сьоме березня, дев’ятий день після загибелі російського опозиціонера Бориса Нємцова став символічним (як усі ми пам’ятаємо, нинішня влада РФ дуже полюбляє всілякі символи, визначні дати, сакральні жертви й тому подібні забобони).

Брехня по-президентськи

Брехня по-президентськи

Президент Росії Володимир Путін розповів про те, як вирішив загарбати Крим. За словами російського лідера, в лютому 2014 року влада РФ «провела спеціальну операцію з повернення Криму до складу РФ».

Як ми житимемо після того, що наробили в Україні?

Як ми житимемо після того, що наробили в Україні?

«Ми, українці, іншi, — якось сказав мені український друг. — Невже не бачиш?» Пам’ятаю, що тоді я заперечував: «Дві руки, дві ноги... у чому «інші»? А зараз, мабуть, погоджуся — інші. Тим, хто сумнівається, рекомендую ще раз проглянути хроніку Майдану, без коментарів Першого каналу. Пам’ятаєте, як вони стояли?

Запорука успіху — у мультикультуралізмі

Запорука успіху — у мультикультуралізмі

Республіка Казахстан — одна з небагатьох держав на пострадянському просторі, що зуміла уникнути міжнаціональних зіткнень і ворожнечі в період кризи СРСР і після його розпаду. Досвід мирного вибудовування політики мультикультуралізму може бути вельми корисним. Причому не тільки для країн, які розвиваються, а й для розвинених держав.

Дуже позитивна «хвороба»

Дуже позитивна «хвороба»

Ярмарок «Різдвяний арсенал» у «Мистецькому арсеналі» зібрав у столиці понад 120 майстрів з усієї України. У перший же день його роботи відвідувачів було чимало, більшість — батьки з дітьми віком до десяти років. Малеча з цікавістю розглядала ялинки та кружляла під різдвяні мелодії, багатьом сподобалися іграшки ручної роботи.

Вороги держави

Вороги держави

Туреччина, яка вже багато років веде переговори про вступ у Європейський Союз, укотре сама собі організувала перепони на цьому шляху. Країні, в якій масово «зачищають» опозиційних журналістів, у ЄС точно не будуть раді. А саме цим останніми днями займалися турецькі силовики, які в неділю провели облави у 13 містах країни.