Наука від Різуна

Наука від Різуна

Після виходу в «УМ» публікації «Заплатіть і... виселяйтесь», у якій ми написали про порушення студентських прав у гуртожитку №18 Інституту журналістики Київського Національного університету ім. Т. Г. Шевченка, на вулицю Єреванська, 14д навідалася перевірка, створена за наказом ректора Леоніда Губерського. Утім її візит можна було передбачити значно раніше: про наближення ревізорів свідчили хоча б декілька зривів пар для «роз’яснювальної роботи», яку проводив з усіма п’ятьма курсами директор Інституту журналістики (ІЖ) Володимир Різун. Паралельно з ним аналогічні «виховні співбесіди» провела комендант гуртожитку Марія Апанович.

Заплатіть і... виселяйтесь!

Заплатіть і... виселяйтесь!

Поки столична влада намагається знайти достатню кількість місць для розселення іноземних гостей, які відвідають нашу державу під час чемпіонату Європи з футболу, на столичні виші покладено обов’язок привести придатні для заселення житлові площі до прийнятного рівня. Утім більшості ВНЗ доведеться «ламати голову», де взяти необхідні гроші, не чекаючи на державну допомогу. Відтак, побоюються спудеї, фінансовий тягар ляже на плечі тих, чиї роки навчання і проживання в гуртожитку збiглися з проведенням у державі свята футболу.

Парта для панночки

Парта для панночки

Незвичайний навчальний заклад почав свою роботу в селі Новодмитрівці Золотоніського району на базі тамтешньої школи. А ініціатором створення школи шляхетних українок, де навчаються не лише старшокласниці сільської школи, а й дівчата з районного центру, є директор Новодмитрівської школи Олександр Тукало.

Примо­ро­жений тренінг

Більше півтисячі молодих людей взяли участь у першому Всеукраїнському молодіжному фестивалі «Фабрика майбутнього», який розпочав роботу на базі Севастопольського туристичного центру «Золотий берег». Проект зібрав у селищі Орловка неподалік Севастополя активістів з усіх областей України. Учасників поділили на команди, за якими закріпили досвідчених тренерів та інструкторів. Щодня активна молодь спілкувалася з відомими та авторитетними науковцями, політиками, арт­діячами, журналістами, зірками шоу­бізнесу, спортсменами тощо.

Пошити собі «вуха»

Ольга Шамрай свого часу дуже захоплювалася японською культурою та власне аніме. Спочатку це було лише у вигляді перегляду мультфільмів, а потім дівчину захопив властивий цій культурі вид творчості — косплей — переодягання в улюбленого персонажа. Не оминуло це й Ольгу, якій одного разу закортіло вдягтися відьмою. Але як же так сталося, що Оля сама почала шити?

«Золотий байт» шукає розумних

Найбільший відкритий чемпіонат для талановитої молоді, яка захоплюється ITтехнологіями, проводиться вже вчетверте з ініціативи Комп’ютерної академії «Шаг» і охоплює 13 міст України. У 2010 році конкурс зібрав більше 5,5 тисячі учасників.

«Страшні» розваги

«Страшні» розваги

Найбільший відкритий чемпіонат для талановитої молоді, яка захоплюється IT–технологіями, проводиться вже вчетверте з ініціативи Комп’ютерної академії «Шаг» і охоплює 13 міст України. У 2010 році конкурс зібрав більше 5,5 тисячі учасників.

Танці з паличками

Танці з паличками

Хоча Валерій Дробіна почав грати на барабанах лише три роки тому, вже сьогодні має досвід багатьох виступів на сцені у складі декількох рок–гуртів. Починаючи від клубів у забутих Богом місцях до модних столичних закладів, хло­пець усюди викладається на повну та мріє про справжню сцену.

Школа виживання

Школа виживання

Кінець вересня — початок жовтня — пора, коли студенти, які звикли проводити літо за кордоном, усе ж повертаються у пенати рідних університетів. Зокрема, це стосується тих, хто брав участь у програмі WORK and TRAVEL ALASKA, що представляє собою одну з найкращих програм міжнародного молодіжного обміну, розроблених насамперед для тих, хто ставить собі за мету заробити чималий капітал та скористатися унікальною можливістю спробувати себе як персонал Seafood processing companies. Ці компанії спеціалізуються на переробці та упакуваннi морепродуктів і розташовані на узбережжі Тихого океану, на території найбільшого штату США — Аляски.