Потрібні робочі руки

Потрібні робочі руки

На тлі низького безробіття та великої кількості вакансій чеський уряд започаткував нову державну програму запрошення іноземних фахівців, повідомляє «Радіо «Свобода». Ідеться передусім про кваліфіковану робочу силу, яка зможе закрити прогалини на чеському ринку праці, а головним джерелом таких фахівців чехи бачать Україну.

Кремлівська «Зміна»

Кремлівська «Зміна»

Лідер партії «Зміна» (Zmiana) Матеуш Піскорський не знав, що його партію фінансували російські спецслужби — така лінія захисту польського політика, заарештованого у Польщі за шпигунство та поширення антиукраїнських настроїв. Прокуратура і Агенція внутрішньої безпеки стверджують, що все було саме навпаки.

Майдан біля Кремля

Майдан біля Кремля

Російські активісти активно вивчають «матбазу» масових протистоянь із правоохоронцями: щити, балаклави, коктейлі Молотова... За прикладами, благо, далеко ходити не треба: поряд, якихось шість сотень кілометрів, — Україна, де досвідчені товариші покажуть, навчать, передадуть досвід.

З голоду не помрете, але паски затягуйте

З голоду не помрете, але паски затягуйте

Міністри фінансів країн єврозони та представники Міжнародного валютного фонду після 11-годинних переговорів у Брюсселі домовилися вчора про новий транш допомоги для Греції в 11,5 млрд. доларів (10,3 млрд. євро) та реструктуризацію боргу, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Без грошей і терорист безсилий

Сьогодні в Японії розпочинається дводенний саміт глав держав «великої сімки» (G7): Канади, Великої Британії, Франції, Німеччини, Японії, Італії та США. Міністр фінансів Японії Таро Асо повідомив, що цьогоріч G7 має обговорити низку нагальних питань щодо макроекономіки та представити структурні реформи.

Пошуковик обшукали

Пошуковик обшукали

Слідчі обшукали французький офіс американської корпорації Google. Поліція Франції заявила, що позавчорашній рейд о п’ятій ранку організували через підозру уряду про можливі ухиляння Google від сплати податків на загальну суму 1,6 мільярда євро.

Обережно з анекдотами!

У Росії дуже швидко приймають екстремістські закони. Все почалося з того, що глава слідчого комітету Бастрикін у своєму інтерв’ю розповів про план протидії Росії, як він це назвав, інформаційній війні. Росіяни вважають, що проти них ведуть інформаційну війну, серед чого — пропаганда людської гідності, прав людини тощо.