Піде газ повз Росію

У Греції у вівторок дали офіційний старт зведенню газогону до Європи в обхід Росії, котрий повинен збільшити енергетичну безпеку Європи, повідомляє «Євроньюс». На церемонії в Салоніках були присутні представники південноєвропейських країн, що залучені до проекту, зокрема, комісар ЄС iз питань енергетичного союзу Марош Шевчович та прем’єр Греції Алексіс Ціпрас, а також делегації зі США та Єврокомісії.

Вигідніше від наркотиків

Лише за минулий рік контрабандисти, які займаються нелегальним перевезенням біженців до Європи, заробили на шукачах притулку близько 5-6 мільярдів доларів США. Такого висновку дійшли міжнародні поліцейські організації Інтерпол та Європол, які у вівторок оприлюднили спільну доповідь.

«Шипучка» з аптеки

«Шипучка» з аптеки

Цього місяця виповнюється 130 років з часу винаходу «Кока-коли», вже легендарного напою, який продається у більш ніж 200 країнах світу і бренд якого розпізнає 90% людства. Рецепт напою розробив у травні 1886 року американський аптекар iз міста Атланта, штат Джорджия, Джон Стіт Пембертон.

Від сусіда не втечеш

Від сусіда не втечеш

Президенти Вірменії Серж Сарґсян та Азербайджану Ільгам Алієв підтвердили наміри припинити вогонь у Нагірному Карабаху й іти до мирного вирішення конфлікту, повідомляє «Радіо «Свобода».

Гармонія на воді

Гармонія на воді

Гігантський круїзний лайнер світу Harmony of the Seas («Гармонія морів») вирушив у перше плавання з судноверфі французького міста Сен-Назеер, де його збудували, до англійського порту Саутгемптон. Там він забере пасажирів і вирушить у перший круїз Середземним морем.

Грім небесний

Грім небесний

У Бангладеш розпочався сезон тропічних мусонів, який супроводжується сильними грозами. Лише за чотири дні від влучання блискавок у цій країні загинули 65 осіб. Найбільше життів стихія забрала минулої середи — 34, у четвер — 21, у суботу — сім, у неділю — три.

Апетитна «Альонка»

Апетитна «Альонка»

Мешканка російського міста Чита 50-річна Олена Анісіна подала судовий позов до московської кондитерської фабрики «Красний октябрь» iз вимогою відшкодувати їй три мільйони доларів за нібито безправне використання зображення її обличчя на серії шоколадних i кондитерських виробів марки «Альонка».

Історія з «підземки»

Під час будівництва нової гілки метрополітену в італійській столиці було знайдено римські військові бараки другого століття нашої ери. Як повідомляє «Євроньюз», археологічне відкриття епохи імператора Адріана на глибині дев’ять метрів назвали приголомшливим.

Разом і «бацьку» легше бити

Позавчора приблизно 30 активістів білоруської опозиції під час зібрання у сквері імені поета Янка Купали в центрі Мінська проголосили створення Білоруського національного конгресу — об’єднання розрізнених до цього часу опозиційних і демократичних сил. Установча сесія відбулася просто неба, оскільки влада не дозволила орендувати жодне зі столичних приміщень.

І грек із турком обнялися

І грек із турком обнялися

Лідери грецької та турецької частин Кіпру — Нікос Анастасіадіс і Мустафа Акинджи — висловили готовність об’єднати острів у 2016 році. Загальною метою вони називають рішення, яке б стало безпрограшним для обох сторін. Про це йдеться у спільній заяві Анастасіадіса і Акинджи, щойно опублікованій у кіпрських ЗМІ.