Дорогами Маямі

Дорогами Маямі

Сконцентрувавши найбільше міжнародних банків та облаштувавши у своєму порту базу для найбiльших круїзних лайнерів світу, воно справляє враження пістрявого космопорту, в якому комфортно почуваються представники найнесподіваніших етносів і націй.

Острів скарбів

Острів скарбів

...Шрі-Ланка з’являється під крилом літака зненацька і нагадує згори зелений листок, що загубився серед смарагдово-синіх вод Індійського океану. Більша частина острова вкрита густими тропічними лісами, помережаними звивистими лініями численних ланкійських рік.

У надрах Оптимістичної

У надрах Оптимістичної

На Поділлі серед природних феноменів більш відомі Дністровський каньйон та Подільські Товтри, які, за результатами iнтернет-опитування, потрапили до семи чудес природи України. Адже вони доступні погляду кожного. А про занурений у вічну темряву світ подільського карсту, масштаби якого важко піддаються уяві і який тільки частково відкрив свої таємниці, знає обмежене коло осіб.

Мандри без візи

Мандри без візи

Якщо є бажання пізнавати щось нове, відсутність закордонного паспорта і кругленької суми не перепона. Святковим дивом може стати подорож в Україні. І необов’язково їхати у розрекламовані Львів, Чернівці, Ужгород чи Київ. Про нові маршрути і їх цікавинки розповiдають ведучі подорожніх рубрик на телеканалах Валерія Мікульська і Наталія Щука.

Для кого співають цикади

Для кого співають цикади

Стереотипи — річ уперта: більшість вважає, що курортна Туреччина — то передусім Анталія. І весь прилеглий до неї південний регіон — Аланія, Кемер, Белек... Туди вітчизняні турфірми традиційно скеровують клієнтів, пропонуючи готелі на різні смаки, туди відправляють чартерні літаки.

Шляхом апостола Якова

Шляхом апостола Якова

Ми йдемо по маршруту, прокладеному понад тисячоліття тому. На шляху — вимурувані з дикого каменю церкви, обнесені кріпосними стінами монастирі й замки феодалів, середньовічні притулки для пілігримів (альберге) і харчевні. А попереду, позаду — пілігрими, що йдуть в одному напрямку — до іспанського міста Сант-Яго де Компостела.

Вроцлавські гноми чекають гостей...

Вроцлавські гноми чекають гостей...

Раптом ви не знаєте, скажу: Вроцлав — найтепліше місто Польщі. Тут завше, о будь-якій порі року, температура на кілька градусів вища, ніж деінде в країні. Але не тільки «температурний фактор» приваблює мандрівників: 1,5 мільйона туристів відвідують Вроцлав за рік. «Місто зустрічей» — так кажуть про нього і поляки, й ті, хто приїжджає сюди з інших країн.

Крижана романтика

Крижана романтика

Під крилом «Боїнга» промайнули в ранковому серпанку засніжені вершини Заілійського Алатау, провіщуючи нам близький похід по Центральному Тянь-Шаню. Нетривалий прикордонний контроль в аеропорту колишньої столиці Казахстану, і замовлений заздалегідь мікроавтобус вирушив у 11-годинну подорож до центру Іссик-Кульської області Киргизстану — міста Каракол (колишній Пржевальськ).

Сицилія без мафії

Сицилія без мафії

Організувати недорогий та приємний відпочинок за кордоном треба заздалегідь, місяців так за вісім-одинадцять. Власне, в той час лоукостові авіалінії відкривають пропозиції вартості квитків. У жовтні минулого року найдешевшим переліт виявився на початок вересня 2015-го.