Новий старт із другого «перону»

Новий старт із другого «перону»

Багатьом здавалося, що нашим командам в останніх матчах першого групового турніру Кубка Європи можна розслабитися, адже місця в наступному раунді вони гарантували собі заздалегідь. Особливо це стосувалося «Азовмашу», який навіть теоретично не міг уже змінити своє друге місце в квартеті А на перше. Тому маріупольці й програли у Франції «Шоле». А ось БК «Київ» налаштовувався на реванш за єдину поразку в групі G досить серйозно, оскільки міг скинути ростовський «Локомотив» з першого «перону» в разі перемоги з різницею у 9 і більше очок.

Кулаки не допомогли

Кулаки не допомогли

Мабуть, немає для київського «Сокола» у чемпіонаті Білорусі більш незручної команди, ніж мінська «Юність». З цими хлопцями українці завжди грають дуже важко і, що найнеприємніше, традиційно програють. На жаль, не став винятком і звітний матч, у якому український лідер регулярного сезону ВЧБ поступився з футбольним рахунком 0:1.

Протасов повертається

Протасов повертається

Матч групового турніру Кубка УЄФА 15 грудня проти «Герти» стане останнім для Олега Протасова на посаді головного тренера бухарестської «Стяуа». Про це повідомив генеральний директор клубу Міхай Стойка. Після тривалого періоду роботи за кордоном 41-річний український фахівець повертається на Батьківщину.

«Шахтар» — депутат!

«Шахтар» — депутат!

Життєвий принцип деяких вітчизняних товстосумів «Чому я багатий — бо не політик» (і навпаки) відразу захитався після недавнього повідомлення лідера ПР Віктора Януковича про те, що до партії і відразу до її виборчого списку приєднується відомий бізнесмен, президент ФК «Шахтар» Рінат Ахметов. Бо досі 39-річний олігарх усіляко відкараскувався від політики і сповна віддавався тільки улюбленому футболу та ще, звісно, бізнесу. Однак часи змінюються. І потенційний депутат Верховної Ради у зверненні, розповсюдженому його прес-службою, підтвердив свої наміри щодо участі у парламентських виборах.

ХРОНІКА

ХРОНІКА

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/clients/umoloda/inc/templates/news2.inc on line 44

Всі статті рубрики