Наше місце — ззаду

Наше місце — ззаду

Ну бодай у чомусь на європейській карті ми таки маємо третє місце. Щоправда, тут є суттєве уточнення: це місце ми займаємо у кінці списку, до якого ввійшло 46 країн Європи. Йдеться про рейтинг рівня зарплат, що його оприлюднила Федерація європейських працедавців. Як повідомляє Лента.ру, Росія у цьому списку посідає 40-ву позицію. Як і в Румунії, середня погодинна оплата в Росії становить трохи більше 1 євро, або 4 відсотки від суми, яку заробляє за годину середньостатистичний громадянин Данії, де рівень зарплат найвищий у Європі, й тому прийнятий в рейтингу за 100 відсотків. Останній рядок у рейтингу займає Молдова, повідомляє УНІАН.

Більше двох паспортів у руки не давати

Більше двох паспортів у руки не давати

Хочете мати два закордонні паспорти? I на законних підставах? Відтепер це можливо завдяки затвердженим урядом новим правилам отримання виїзних документів. Згідно з ухваленим Кабміном порядком, честі мати одразу по два паспорти удостояться ті громадяни України, які за специфікою роботи часто бувають за кордоном, пояснив заступник міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко.

Без «бумажки» ти ніхто

Без «бумажки» ти ніхто

У вельми неприємну історію вляпався голова Старосинявської райдержадміністрації Анатолій Волошин. Під час минулорічного призначення на цю відповідальну посаду чиновник в офіційних документах, м'яко кажучи, злукавив. Майбутній президентський намісник зазначив у анкеті, що нібито закінчив Московський інститут інженерів сільськогосподарського виробництва імені В. П. Горячкіна і, відповідно, має вищу освіту. Цей документ дозволяв Анатолію Дмитровичу раніше кермувати колгоспом, згодом — очолювати райсільгоспуправління.

Червоне — то любов, а біле — то журба

Червоне — то любов, а біле — то журба

З Днем культури збіглося урочисте відкриття виставки робіт народних майстрів у приміщенні Національної парламентської бібліотеки, організатором якої є Фонд Івана Гончара. Назва виставки — «Барви України» — цілком виправдана. Крім традиційних червоно-біло-чорних контрастів української вишивки, тут яскравіють візерунки великодніх писанок, переливаються всіма кольорами прикраси з бісеру. А глиняні іграшки, посуд, домоткані килими, вишиті рушники, український національний одяг виготовлені настільки майстерно, аж важко повірити, що це ручна робота. Причому не завжди ця робота — жіночих рук.

І в «зоні» треба бути людиною,

І в «зоні» треба бути людиною,

Про неписані закони «зони» здавна ходять легенди. При цьому дійсність іноді виявляється ще страхітливішою... Скоєний рік тому в одному з селищ на околиці Полтави злочин був вельми гучним у всіх значеннях слова. Бо ж своєрідне мисливське сафарі на місцевого мешканця Миколу М. тоді влаштували просто в його помешканні. Вже близько опівночі, коли господар, не підозрюючи нічого лихого, міряв кімнату кроками, випущений крізь вікно заряд картечі влучив йому в груди, завдавши тяжких поранень.

Три доби на печиві й на ін'єкціях

Три доби на печиві й на ін'єкціях

Правоохоронці чотирьох областей (Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської) були задіяні для визволення заручника — учня-старшокласника однієї з львівських шкіл, за якого викрадачі вимагали від батька-підприємця півмільйона доларів. Інакше погрожували вколоти заручнику смертельну ін'єкцію.

Обстріл підвищеної комфортності

Обстріл підвищеної комфортності

Того зимового дня потяг «Київ—Рівне» на великій швидкості минав залізничну станцію Квасилів. Раптом у скло кабіни машиніста влучило щось біле. За ним ще і ще. Машиніст побачив гурт підлітків, які з узбіччя залізничної колії кидали в потяг сніжки. Все було б нічого, але скло кабіни не витримало і тріснуло. Без уваги цей факт залізничники вирішили не залишати і відразу повідомили в Рівненське лінійне управління міліції.

Всі статті рубрики