Кровна залежність

У жінки, яку покусали собаки в Миколаєві, медики діагностували гостру крововтрату і хронічний сепсис, який є прямою загрозою для життя. Їй терміново потрібно кілька сеансів переливання крові. Лікарі просять усіх небайдужих городян надати допомогу і здати кров. Нагадаємо, потерпілій через отримані травми ампутували праву руку.

Конвеєр репресій

Учора в Сімферополі й Алупці окупованого Криму відбулися чергові обшуки у будинках кримських татар. За словами адвоката Еміля Курбедінова, у більшості випадків, затриманих людей у масовому порядку відвозять до так званого «Центру «Е» у місто Сімферополь (центр боротьби з екстремізмом при МВС Росії).

«Херсон» наснився

У ватажка терористичної «ДНР» Олександра Захарченка вочевидь сталося сезонне психічне загострення. Інакше, як пояснити його чергове словоблуддя: мовляв, бойовики «можуть претендувати на Херсонську область й інші населені пункти».

Бійтесь Буцефала

Бійтесь Буцефала

Державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод» (ЖБТЗ) почне серійне виробництво нової бронетехніки — БТР-4 «Буцефал» (таку кличку мав улюблений кінь полководця Олександра Македонського; найсміливіша тварина, яка нічого не боїться).

Безкомпромісна Надія

Через майже два роки Надія Савченко нарешті повернулася на Батьківщину. Десятки журналістів та людей, які не були байдужими до долі льотчиці, зустрічали її у столичному аеропорту. Вже з перших хвилин перебування на рідній землі Надія була такою ж справжньою і прямолінійною, якою всі пам’ятають її із залу судових засідань.

«Як тебе не любити, Києве мій!»

«Як тебе не любити, Києве мій!»

Щорічно в останній тиждень травня жителі столиці святкують День міста. Свято чекатиме буквально на кожному кроці y центрі міста, адже цього року програма заходів нараховує 35 різних художніх, культурно-освітніх і спортивних подій.

Дітей є куди подіти

Дітей є куди подіти

Ще кілька років тому було важко уявити, наприклад, що у звичайній квартирі може бути дитячий садок. Але новий санітарний регламент для дошкільних навчальних закладів, що набрав чинності з 24 травня, спричинив таку собі міні-революцію у сфері дитячого виховання, регламентувавши те, про що колись батьки й вихователі, можливо, лише мріяли.