Співробітники миколаївського аеропорту вже вдруге не прийшли на допит у справі Владислава Волошина

Своє рішення голова Миколаївської ОДА прийняв під тиском ветеранів АТО та активістів таких громадських організацій, як Нацкорпус «Азов», «Національні дружини», ВО «Свобода» та «Рух нових сил».

На Миколаївщині спалахнув справжній народний бунт через розбиту трасу

На Миколаївщині спалахнув справжній народний бунт через розбиту трасу

Справжній народний бунт спалахнув після того, як люди почули новину про те, що 300 мільйонів гривень, виділені з держбюджету на ремонт траси Н-14, планують перекинути на ремонт доріг на Дніпропетровщині.

Розпочалися попередні засекречені слухання у справі Романа Сущенка

Розпочалися попередні засекречені слухання у справі Романа Сущенка

У Московському міському суді 27 березня розпочалися попередні слухання у справі незаконно заарештованого у Москві кореспондента Укр­інформу Романа Сущенка.

Олега Сенцова отруїли в російській в’язниці — військовий експерт

Олега Сенцова отруїли в російській в’язниці — військовий експерт

Одночасно з інформацією про серйозне погіршення стану здоров’я політичного в’язня з України з’явилася й надія, що Володимир Путін підпише указ про помилування Сенцова.

Одеський суд заарештував «будиночок Карлсона» на Дерибасівській

Мансарду, яка несподівано виросла на знаменитому будинку Новікова у центрі Одеси, містяни прозвали «будиночком Карлсона». Ця прибудова сучасного вигляду явно не вписувалася у перелік робіт iз реставрації пам’ятки архітектури, що й обурило мешканців прилеглих будинків.

Підозрюваний у вбивстві жінки-конвоїра одеського СІЗО: Її замовили

У Малинівському суді Одеси 12 березня розглядали питання щодо продовження запобіжного заходу для підозрюваного у вбивстві співробітниці Одеського СІЗО Олени Порошенко.

В Очакові та Миколаєві цього сезону пляжі прибиратимуть чудо-машини

Кажуть: готуйся до літнього відпочинку не пізніше, ніж ранньою весною. Вітчизняні південні курортні міста вже переймаються купівлею зручної в обслуговуванні техніки, за допомогою якої легко очищувати пляжний пісок від побутових відходів.