Володимир Балух опинився на межі життя та смерті у СІЗО Сімферополя

Політв’язень Володимир Балух опинився на межі життя та смерті у СІЗО міста Сімферополь. Патріот України не отримує допомогу медиків, незважаючи на те, що стан його здоров’я стрімко погіршується.

Теги: Крим

Романа Сущенка і Володимира Балуха звільнять лише за особливим розпорядженням Путіна — Фейгін

Українського журналіста Романа Сущенка, який зараз перебуває у СІЗО Москви, а також засудженого активіста Володимира Балуха обмінюватимуть не за загальним списком, а за особливим розпорядженням Путіна.

Теги: Путін, Росія

Від початку року в Україні зафіксували ще 1285 нових випадків захворювання на кір

Від початку року в Україні зафіксували ще 1285 нових випадків захворювання на кір

Недалеко від Оструди, у Вармінсько-Мазурському воєводстві, на півночі сусідньої країни понад сім сотень працівників м’ясокомбінату в Морлінах отримають щеплення проти небезпечної інфекції, адже на підприємстві виявили шістьох наших земляків, хворих на кір.

У Сирії заарештували судно з десятьма українськими моряками на борту

За борг судновласника у Сирії заарештували судно з десятьма моряками з України на борту. У всіх членів команди судна Starshina Derov N.G забрали паспорти, а людям заборонили пересування по території Сирії.

На Харківщині військовий комісар вимагав тисячу доларів за ухилення від армії

Співробітники військової прокуратури Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України схопили «на гарячому» заступника військового комісара.

Біля консульства Росії в Нью-Йорку вимагали звільнити Олега Сенцова

Підтримати українського режисера, засудженого російськими окупантами до 20 років позбавлення волі, а також інших патріотів України, невинно засуджених на великі тюремні терміни, під стіни Генконсульства Росії у Нью-Йорку під Новий рік приїхали як діячі мистецтв, так і прості активісти.

Теги: Росія, США

На Донбасі пройде перший за два роки масштабний обмін військовополоненими

Координатор центру «Патріот» Олег Котенко підтвердив, що понад 300 людей перевозять великими групами до Маріуполя та Харкова, щоб завершити процес обміну військовополоненими.