Підозрюваний у вбивстві жінки-конвоїра одеського СІЗО: Її замовили

У Малинівському суді Одеси 12 березня розглядали питання щодо продовження запобіжного заходу для підозрюваного у вбивстві співробітниці Одеського СІЗО Олени Порошенко.

В Очакові та Миколаєві цього сезону пляжі прибиратимуть чудо-машини

Кажуть: готуйся до літнього відпочинку не пізніше, ніж ранньою весною. Вітчизняні південні курортні міста вже переймаються купівлею зручної в обслуговуванні техніки, за допомогою якої легко очищувати пляжний пісок від побутових відходів.

Знову «Синій кит»: на Одещині знайшли повішеним 11-річного хлопчика

Учня п’ятого класу села Шевченкове Кілійського району Одеської області знайшли повішеним у сараї 8 березня. Друзі 11-річного хлопчика розповіли, що останнім часом він ходив сумний та захоплювався суїцидальної грою «Синій кит».

Ініціаторам та учасникам виборів президента Росії у Криму світить до 15 років тюрми

Ініціаторам та учасникам виборів президента Росії у Криму світить до 15 років тюрми

Країни Євросоюзу, а також офіційний Вашингтон ніколи не визнають легітимність російських виборів на території окупованого українського півострова.

Як не сніг, то вода: різке потепління може призвести до підтоплень і повеней

Рекордні морози в березні 2018 року побили позначку в 20 градусів у нічний час, а покрив снігу в деяких містах України сягав одного метра! Західна Україна потерпала від небувало лютих морозів, а синоптики попереджають про можливість схо­дження лавин у горах.

Навіть тріскаються дроти: люті морози скували більшість регіонів України

Люті холоди за кілька днів до початку весни скували більшість регіонів України. У Київській i Вінницькій областях, а також на Заході країни вночі температура сягає позначки 25-27 градусів морозу.

На облаштування КПП «Каланчак» на адмінкордоні з Кримом шукають 55 мільйонів

На облаштування КПП «Каланчак» на адмінкордоні з Кримом шукають 55 мільйонів

Під час прес-туру на адміністративний кордон між Україною та Росією, що на Херсонщині, перший заступник міністра у справах окупованих територій України Юсуф Куркчі повідомив, що реконструкції потребують відразу два КПВВ

Теги: Крим