Їсти треба менше: як Мінохорони здоров’я змінило норми харчування для українців

Їсти треба менше: як Мінохорони здоров’я змінило норми харчування для українців

Мешканцям нашої країни знизили калорійність їжі в середньому на 15 відсотків. Дітям рекомендовано їсти менше солодкого, підлітки повинні налягати на білкову їжу, а от дорослі мають урізати свій раціон за рахунок вуглеводних продуктів.

Негода спровокувала транспортний колапс на Закарпатті, у центрі та на півдні України

Снігова буря з Європи дісталася й до нашої країни: у столичних аеропортах оголосили про затримку рейсів, на Західній Україні попереджають про небезпеку сходження лавин у горах, а південь країни потерпає від злив.

Окупанти у Криму «відзначили» Міжнародний день прав людини новими репресіями

Тривають переслідування кримських татар на окупованому півострові, викликані бажанням російської влади придушити інакомислення патріотів України. У Сімферополі місцеві силовики викликали на допит кримськотатарського активіста Фазіла Ібраімова.

Теги: Крим, Росія

За 2017 рік Одещина отримала понад 12 мільярдів інвестицій

Загальний обсяг інвестицій в економіку Одещини за 2017 рік перевищив 12 мільярдів гривень. Станом на 1 жовтня поточного року сума прямих іноземних інвестицій у перерахунку на душу населення південного регіону України склала майже 580 доларів.

Розгул стихії знеструмив майже 100 населених пунктів у Західній Україні

Складні погодні умови змусили бійців ДСНС Львівщини, Закарпаття та Волині працювати в екстремальних обставинах. Дощ і налипання мокрого снігу спровокували розрив ліній електропередач відразу у трьох областях України.

Блокування NewsOne: Мураєв звинуватив у переслідуванні адміністрацію Президента

Приміщення, звідки мовить NewsOne у Києві, заблоковане ветеранами АТО та радикально налаштованими активістами з вечора 3 грудня.

Російські окупанти дозволили кримчанам не віддавати борги банкам України

Підконтрольна Кремлю влада анексованого півострова офіційно визнала за кримчанами право не повертати українським банкам борги у розмірі до 5 мільйонів рублів!

Теги: Крим, Росія