Парламентська асамблея ОБСЄ закликаєла Росію негайно звільнити всіх кримських політв’язнів

У Берліні парламентарії впливової міжнародної організації прийняли резолюцію «Про тривале порушення прав людини та загальних свобод мешканців Автономної Республіки Крим та міста Севастополь (Україна)».

В Криму окупанти відбирають у людей землю та знищують дерева для будівництва траси «Таврида»

Співробітники «Мінекології» Криму б’ють на сполох: на окупованих землях через будівництво нової автотраси знищено 300 тисяч зелених насаджень!

Названо кількість росіян, яких Україна видасть в обмін на заручників Кремля

Уже найближчим часом незаконно засуджені в Росії громадяни України, в’язні совісті Олег Сенцов, Олександр Кольченко, Роман Сущенко, Павло Гриб, Микола Семена та багато інших зможуть повернутися додому, якщо переговори з обміну полоненими між двома країнами пройдуть успішно.

Олег Сенцов голодує 50 днів: акції #SaveOlegSentsov прокотилися світом

Олег Сенцов голодує 50 днів: акції #SaveOlegSentsov прокотилися світом

Доля Олега Сенцова не залишила байдужою громадян України, США, Франції, Великобританії, Литви, Грузії та інших країн світу. У містах Європи люди влаштовують автопробіги та ходу до посольств країн «нормандської четвірки», закликаючи сприяти звільненню українських політв’язнів.

Захоплені в полон біля Криму моряки з українського траулера почали голодування

Захоплені в полон біля Криму моряки з українського траулера почали голодування

Ще 4 травня цього року російський прикордонний сторожовий корабель неподалік від кримського мису Тарханкут захопив у полон траулер ЯМК-0041, на борту якого були п’ять членів екіпажу з українськими паспортами.

На Сиваш уперше за 30 років прилетіли рідкісні рожеві фламінго

На Сиваш уперше за 30 років прилетіли рідкісні рожеві фламінго

Уперше за тридцять років озеро Сиваш облюбувала ціла зграя рідкісних рожевих фламінго. Екзотичних птахів помітили на солоному озері біля острова Чурюк у районі Азово-Сиваського національного парку, а також поблизу села Генгірка Генічеського району.

У Миколаєві пацієнт наркології забив на смерть юнака

Неадекватний алкоголік напав на 30-річного Максима Середу на території першої міської лікарні саме в той момент, коли хлопець спокійно повертався додому з кардіологічного відділення лікарні, куди ходив на обстеження.

Генсек Ради Європи офіційно звернувся до Путіна з вимогою помилувати Олега Сенцова

Відповідно до Європейської конвенції з прав людини 25 липня 2018 року Турбйорн Ягланд передав президенту Росії клопотання про помилування українського режисера Олега Сенцова, який оголосив безстрокове голодування в катівнях російської в’язниці.