Втеча від рідної держави: чому Україна може перетворитися на безлюдну пустелю

Демографічна криза в поєднанні з економічним занепадом можуть привести Україну до справжньої катастрофи — появи геополітичної діри, яку заповнить або Захід, або Росія.

Теги: Україна

Аваков похвалився зниженням рівня злочинності за півроку роботи Нацполіції

«Зниження рівня злочинності по групах злочинів становить від 10% до 22% у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року», —  про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, підсумовуючи роботу Національної поліції.

Куратор чесної гри: у керівному штабі ФФУ з’явився антикорупційний прокурор

Міжсезоння — хороша пора для вирішення організаційних та кадрових питань. Минулого уїк-енду найгарячішою точкою в українському футболі була штаб-квартира Федерації футболу України, де проходив ХХ звітно-виборний Конгрес організації.

Теги: спорт

Перемогти рецидив: актору Тарасу Мельничуку знову потрібна допомога

Колеги і друзі Тараса Мельничука, актора Київського театру юного глядача, який iз 2015-го має серйозні проблеми зі здоров’ям, знову звертаються до небайдужих iз проханням допомогти коштами на його лікування.

Теги: Здоров'я

Тепер метою України є членство в Шенгенській зоні і ЄС — Порошенко

Тепер метою України є членство в Шенгенській зоні і ЄС — Порошенко

Нарешті поставлено остаточну крапку в «безвізовій» історії між Україною та Європою: 17 травня в приміщенні Європарламенту в Страсбурзі відбулося підписання рішення про надання безвізового режиму для подорожей до Євросоюзу для громадян України.

Ющенко став почесним професором педуніверситету імені Драгоманова

Учора на урочистому засіданні Вченої ради в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова Віктору Ющенку вручили академічну мантію та диплом почесного професора університету.

Кремль в істериці через ухиляння Трампа від зустрічі з Путіним — російський опозиційний політик

Ігнорування Володимира Путіна з боку Білого дому доводить кремлівську владу до істерики. Про це заявляє опозиційний російський політик Костянтин Боровий (партія «Західний вибір»).