Без сильної армiї не буде сильної країни

Без сильної армiї не буде сильної країни

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко та міністр оборони Степан Полторак відвідали поранених на Світлодарській дузі бійців, які лікуються у Харківському військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

Теги: АТО

За професіоналізм влади: Х з’їзд Аграрної партії приурочили до її 20-річчя

Черговий з’їзд Аграрної партії України приурочили до круглої дати — 20-річчя політичної діяльності. Що вдалося і з чим сьогодні доведеться мати справу аграрному політичному лобі?

Теги: Політика

Росіяни коло сміттєвих баків: «Їдять перед перемогою над НАТО»

Росіяни коло сміттєвих баків: «Їдять перед перемогою над НАТО»

У соцмережі бурхливу реакцію викликало відео, на якому мешканці Санкт-Петербурга, не найбіднішого, між іншим, міста в РФ, порпаються в сміттєвих баках. Відповідний ролик був викладений у «Фейсбуці» на сторінці співдружності «Бегемот»

Теги: Росія

Ляшко хоче перевірити психічне здоров'я Порошенка і Гройсмана

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко разом зі своїм колегою по фракції Денисом Силантьєвим зареєстрував законопроект, яким пропонує, щоб усі держслужбовці проходили обстеження психічного стану та на наркотичну, алкогольну залежність.

На прес-конференції Тимошенко журналіста побили за запитання про Медведчука (відео)

Учора під час прес-конференції лідера ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко охорона здійснила напад на журналіста. Представника проекту «СтопКорупції» Сергія Медяника змусили вийти із зали після запитання про співпрацю народного депутата з Віктором Медведчуком.

«Зозуля» пролетiла: партiя Тимошенко зазнала серйозних полiтичних втрат

План дестабілізації, який так довго готували кремлівські технологи, на першому етапі провалився — так оцінив підсумки бурхливого політичного тижня політолог Олег Лісний у коментарі інтернет-виданню «Новини України – From-UA».

Теги: Політика