Тепер метою України є членство в Шенгенській зоні і ЄС — Порошенко

Тепер метою України є членство в Шенгенській зоні і ЄС — Порошенко

Нарешті поставлено остаточну крапку в «безвізовій» історії між Україною та Європою: 17 травня в приміщенні Європарламенту в Страсбурзі відбулося підписання рішення про надання безвізового режиму для подорожей до Євросоюзу для громадян України.

Ющенко став почесним професором педуніверситету імені Драгоманова

Учора на урочистому засіданні Вченої ради в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова Віктору Ющенку вручили академічну мантію та диплом почесного професора університету.

Кремль в істериці через ухиляння Трампа від зустрічі з Путіним — російський опозиційний політик

Ігнорування Володимира Путіна з боку Білого дому доводить кремлівську владу до істерики. Про це заявляє опозиційний російський політик Костянтин Боровий (партія «Західний вибір»).

Назустріч фермеру

Реалізацію програм державної підтримки дрібних та середніх сільгоспвиробників, зміни в механізмах співпраці та перспективи подальшого розвитку в 2017 році обговорили експерти — учасники «круглого столу» «Держава та сільгоспвиробники: що потрібно українському фермеру».

Обід приїхав

Обід приїхав

Пішоходам столиці США віднедавна варто бути особливо обережними і дивитися не в екрани своїх смартфонів, а під ноги. Адже на тротуарах Вашингтона з’явилися невеликі шестиколісні машини.

Російських агентів — геть iз Ради

Фракція Радикальної партії підготувала законопроект, який посилює відповідальність за подвійне громадянство. Зокрема, народних депутатів, які мають два, три та більше паспортів інших держав, пропонується позбавляти мандата, а держслужбовців — звільняти з посади.

«Українцi не повиннi вимирати, як мухи»: Ляшко вимагає оприлюднити текст Меморандуму з МВФ

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від Прем’єр-міністра та Президента України оприлюднити Меморандум з МВФ, який вони планують підписати найближчим часом.