Обіцяного роками чекають: як Верховна Рада імунітету позбувалася, але так і не позбулася

Питання щодо скасування депутатської недоторканності вже багато років фігурує серед обіцянок українських політиків та включається до передвиборчих програм партій під час кожних виборів.

Політрада АПУ виключила з партії народних депутатів Бакуменка та Козаченка

Як повідомляє прес-служба Аграрної партії, таке радикальне рішення прийняли, бо депутати не виконали рішення політради про неприпустимість перебування членів Аграрної партії у провладних фракціях.

Теги: Політика

У Санкт-Петербурзі пройшла акція з вимогою вивести російські війська з України

У Санкт-Петербурзі пройшла акція з вимогою вивести російські війська з України

У неділю, 24 вересня, світ відзначав Міжнародний день миру. З цієї нагоди в російському Санкт-Петербурзі кілька сотень людей зібралися на акцію протесту проти війни з Україною та вимогою вивести з Донбасу війська.

Теги: АТО, Росія

Померла ведуча відомої дитячої телепрограми «Катрусин кінозал» Катерина Лозовенко

Про смерть легендарної телеведучої Катерини Лозовенко повідомила вчора у «Фейсбуці» її сусідка журналістка Ольга Байвидович. «Сьогодні померла тьотя Катя, Катерина Семенівна, ведуча програми «Катрусин кінозал».

Теги: ТБ, Україна

Бубка опинився в центрі корупційного скандалу довкола виборів господаря Олімпіади-2016

Бубка опинився в центрі корупційного скандалу довкола виборів господаря Олімпіади-2016

Усе почалося з того, що в 2015 році французькі правоохоронці за підозрою в корупції заарештували колишнього керівника Міжнародної федерації легкої атлетики (ІААФ) Ламіна Діака

Теги: спорт

У Британії почнуть випробовувати безпілотні вантажівки

До кінця 2018 року на дорогах Британії з’являться невеликі колони з безпілотних вантажівок. Як повідомив британський уряд, випробування «безпілотників на колесах» проведе приватна компанія «Лабораторія транспортних досліджень» (TRL), повідомляє Бі-Бі-Сі.