Розлучення. З чого варто почати?

Для того, щоб розлучення пройшло з мінімальними втратами - моральними і матеріальними - дуже важливо усвідомити всю структуру питань, бачити всю картинку. Тоді дії в кожному з цих аспектів будуть більш обдуманими та практичними.

Треба вчитися жити в цій реальності

Треба вчитися жити в цій реальності і управляти нею. І все буде добре, якщо ми візьмемо за базовий рівень реальності той факт, що ми - це одна країна, строката, складна, але одна.

Поки що серіал «Свати» перемагає серіал «Кіборги»

Передвиборча риторика, яка всі ці місяці заполонила все – від бордів до листівок, від газет до телебачення –виокремила чотири типи кандидатів у президенти. Знову главу держави обирає менша частина країни.

Три причини, чому комік не повинен бути президентом України

Плазування Зеленського перед Путіним означатиме кінець європейської інтеграції України й повернення до формально багатовекторної, а насправді проросійської зовнішньої політики.

Гуляй, братва, «конституційна амністія»,

Гуляй, братва, «конституційна амністія»,

«Та й «вчасно» він пішов по каву...» — каже герой реклами. — «Та й «вчасно» ухвалив наш Конституційний Суд рішення про неконституційність статті 368-2 Кримінального кодексу України («Незаконне збагачення»)», — скажемо ми. — «Саме в розпал виборчої кампанії! Не могли місяць-два почекати?..»

Теги: колонки

Кому стаття муляла

У зв’язку з виборами більшість людей, як з одного, так і з другого боку, втратили почуття міри, здатність мислити (не кажу вже про критичне мислення).

Теги: колонки