Браво, Венді! Чому шантаж Росії США приречений на поразку

Спостерігаючи за перебігом перемовин 10 січня між представниками РФ і США у Женеві, не можна не віддати належне американській стороні за тверду і непохитну позицію у відстоюванні цінностей як світової демократії, так і оборонно-безпекових інтересів української сторони.

Чи стає Україна заручником геополітичних розбірок?

Чи стає Україна заручником геополітичних розбірок?

Вашингтон після онлайн перемовин 07. 12. 2021 р. між Д. Байденом і В. Путіним, може запропонувати Україні надати підконтрольним російським гібридним силам територіям Донбасу "певний рівень автономії".

Руйнівна самозакоханість президента-популіста

Руйнівна самозакоханість президента-популіста

Атмосфера , яку нагнітала монобільшість під час виступу президента у парламенті нагадувала сумнозвісні збіговиська колишньої КПРС та гітлерівської нацистської партії. На яких під істеричний "одобрямс" віталося все що говорили "вожді ".

Тридцять срібняків від президента

Тридцять срібняків від президента

Вочевидь покручі офісу президента, які готували його пресмарафон, не обізнані у біблійній історії. Інакше вони б знали про токсичність цифри 30 і не пропонували б В. Зеленському таку кількість питань для відповіді журналістам.

Операція «ШЛЮЗ» Союзної держави проти Європейського Союзу

Операція «ШЛЮЗ» Союзної держави проти Європейського  Союзу

Днями Голова Європейської Ради Шарль Мішель концентрацію біженців на білорусько-польському кордоні назвав гібридною атакою Мінська на європейську спільноту. Аналогічну позицію висловили Держдеп США, НАТО, Польща та країни Балтії.

Виклики політичного сезону

Виклики політичного сезону

Виступи на погоджувальній раді очільника партії " Слуга народу" О. Корнієнка та Голови ВР України Д. Разумкова на відкритті чергової сесії справляють враження, що чинна влада існує у відстороненій віртуальності відносно вже семирічної збройної агресії Росії проти України.

«Не все пропало», коли владу контролює народ. До 30-річчя Незалежності України

«Не все пропало», коли владу контролює народ. До 30-річчя Незалежності України

Суспільство на фініші ювілейного 30-річчя. Нація святкує визначну подію в умовах російської збройної агресії, ризиків від пандемії коронавірусу, подальшого зубожіння населення та загроз глобальній безпеці від ескалації гонки озброєнь.

«Північний потік-2» і облом: Україну вкотре кинули як заручника геополітичних розбірок

Досить дражливою новиною ранку 22 липня стало повідомлення, що США і ФРН узгодили угоду з добудови «Північного потоку-2».