Реваншистський демонтаж: як Зе-команда «зливає» Україну

Реваншистський демонтаж: як Зе-команда «зливає» Україну

Неупереджена оцінка бурхливих процесів у державi дає підстави, як говорять у Південній Пальмірі, вважати, що Україна стрімко рухається до «грандіозного шухеру».

Пандемія зради

Пандемія зради

Напевно президент України і його досить суперечливе оточення не усвідомлюють, що світ перебуває у чергоій фазі міжцивілізаційного протистояння на грунті відродження етно-культуроної ідентичності і національної державності поневолених народів та спроб колишніх імперій відновити свій статус і повернут

Тренінг із «душком»: у «Слузі народу» відмовились пояснити, хто оплатив розкішне навчання депутатів у Трускавці

Топовою новиною останніх днів є тренінг майбутніх народних депутатів від правлячої партії «Слуга народу» у п’ятизірковому готелі «Ріксос» (нібито належить олігарху Р. Ахметову) міста Трускавець Львівської області.

Сталінізм президента Зеленського: суспільство не дозволить перетворити Україну на Малоросію

Є підстави вважати, що люстрація моделі президента Зеленського — не що інше, як сталінський політичний тероризм, який має на меті ліквідацію українського відродження та торжество контрреволюційного реваншу.

Марево малоросійського ГУЛАГу: що означають капітулянтські настрої у владі

На початку ХІХ століття Наполеон Бонапарт, критикуючи російського царя Олександра І за відсутність військових здібностей, наголошував, що «Володар повинен перебувати при армії у тому разі, коли він полководець».

Інавгураційний свербіж

Перебіг подій із бажанням новообраного Президента України Володимира Зеленського призначити інавгурацію на 19 травня 2019 року дає підстави вважати, що його команда є не чим іншим, як збіговиськом псевдоліберальних космополітів.

Теги: колонки

Багнет у серце України: експерт із питань безпеки пояснив, чому у Кремля прагнуть бачити президентом Зеленського

Традиційно при аналізі доленосних для країни подій обирається алгоритм толерантного контенту.

Загрозлива турбулентність: які ще ресурси має задіяти Україна для свого захисту

Загрозлива турбулентність: які ще ресурси має задіяти Україна для свого захисту

Перебіг подій у геополітичному вимірі та загострення суспільно-політичної, безпекової і криміногенної обстановки в державі укотре вмонтовує Україну в атмосферу загрозливої турбулентності.