Час назавжди приборкати валдайнутого мегаломаньяка

Час назавжди приборкати валдайнутого мегаломаньяка

Переконливим свідченням такої рецесії є нічим неспровокована геноцидна збройна агресія Росії проти України, що триває вісім років поспіль і принесла державі і нації колосальні людські жертви, руйнування та страждання. Чи можливо було уникнути подібного?

Чи Америка візьметься всерйоз

Чи Америка візьметься всерйоз

У кожного воїна, громадянина і вищого військово-політичного керівництва держави повинна бути усвідомлена впевненість у обов'язковій перемозі України. І що для такого потрібно ще пройти тернистий шлях війни у єдності, консолідації та непримиримості до війни.

Путін банкує чи бикує

Путін банкує чи бикує

Нарешті державний тероризм Путіна об'єднав військово-політичну еліту та консолідував суспільство країни, що дало обгрунтовані підстави президенту В. Зеленському говорити сьогодні про стратегічний перелом у ході війни на користь України.

Формула експансії Кремля

Шантажем і погрозами вимагає від України визнати Крим російським, відмовитися від вступу в НАТО, демілітаризуватися, а Захід спонукає скасувати засадничу норму" відкритих дверей " Альянсу та відновити архітектуру колективної європейської безпеки у параметрах 1997 року.

Теги: Путін, Росія

Реанімація буксує

Реанімація буксує

Україна повинна рішуче запропонувати розгляд питань Деокупації частини власних територій за участю підписантів Будапештського меморандуму, на Раді Безпеки та Генеральній Асамблеї ООН. Вимагати надання Києву ПДЧ на черговому саміті НАТО у Мадриді.

Чи бути деокупації?

Чи бути деокупації?

Під впливом політико-дипломатичного тиску колективного Заходу на Кремль та нарощування країнами-партнерами військово-технічної допомоги Україні, путінські посіпаки почали частково відповзати від нашого кордону.

Браво, Венді! Чому шантаж Росії США приречений на поразку

Спостерігаючи за перебігом перемовин 10 січня між представниками РФ і США у Женеві, не можна не віддати належне американській стороні за тверду і непохитну позицію у відстоюванні цінностей як світової демократії, так і оборонно-безпекових інтересів української сторони.

Чи стає Україна заручником геополітичних розбірок?

Чи стає Україна заручником геополітичних розбірок?

Вашингтон після онлайн перемовин 07. 12. 2021 р. між Д. Байденом і В. Путіним, може запропонувати Україні надати підконтрольним російським гібридним силам територіям Донбасу "певний рівень автономії".

Руйнівна самозакоханість президента-популіста

Руйнівна самозакоханість президента-популіста

Атмосфера , яку нагнітала монобільшість під час виступу президента у парламенті нагадувала сумнозвісні збіговиська колишньої КПРС та гітлерівської нацистської партії. На яких під істеричний "одобрямс" віталося все що говорили "вожді ".

Тридцять срібняків від президента

Тридцять срібняків від президента

Вочевидь покручі офісу президента, які готували його пресмарафон, не обізнані у біблійній історії. Інакше вони б знали про токсичність цифри 30 і не пропонували б В. Зеленському таку кількість питань для відповіді журналістам.