Гуляй, братва, «конституційна амністія»,

Гуляй, братва, «конституційна амністія»,

«Та й «вчасно» він пішов по каву...» — каже герой реклами. — «Та й «вчасно» ухвалив наш Конституційний Суд рішення про неконституційність статті 368-2 Кримінального кодексу України («Незаконне збагачення»)», — скажемо ми. — «Саме в розпал виборчої кампанії! Не могли місяць-два почекати?..»

Теги: колонки

Кому стаття муляла

У зв’язку з виборами більшість людей, як з одного, так і з другого боку, втратили почуття міри, здатність мислити (не кажу вже про критичне мислення).

Теги: колонки

Оксана Забужко: Не спи, моя рідна земля…

"Але тоді, коли ви прокинетесь і з жахом побачите, як вас, сплячих, ошукано, буде вже пізно на будь-які експерименти. Можливо, й назавжди: в разі виходу в другий тур ТЮ і Зе ми просто програємо цю війну - в найганебніший можливий спосіб в історії", - Оксана Забужко, спеціально для DW.

Тимошенко нарощує антизахідну ксенофобію

Стрімке падіння популярності Юлії Тимошенко, яка раніше була беззаперечним лідером президентських перегонів, змушує її впадати у щораз більший відчай щодо результатів її третьої спроби стати президентом.

Не треба понтуватися, розповідаючи про «геній» неосвіченого Зеленського

Я бачу відгуки дорослих і розумних людей, які пишуть аргументовані пости про те, що варто підтримувати і голосувати за Зеленського. Деякі з них ходять на зустрічі - закриті і відфільтровані, - з кандидатом Зе. І потім пишуть, що типу все ок, не переживайте.