«Червону» зону оминають потяги: чому Тернопіль і Луцьк бойкотують карантинні приписи МОЗу

«Червону» зону оминають потяги: чому Тернопіль і Луцьк бойкотують карантинні приписи МОЗу

Нові правила карантину. Відтепер області поділені на чотири зони — «зелену», «жовту», «помаранчеву» та «червону». Визначати колір будуть за кількістю хворих i завантаженістю ліжок у лікарнях.

Міністр охорони здоров’я: Кожен четвертий тест на коронавірус в Україні може бути хибним

В Україні зафіксували новий антирекорд за кількістю хворих на коронавірус — понад 1 тис. 100 заражень. Найбільша кількість хворих лишається у Львівській i Закарпатській областях, а також у Києві. Однак не лише в Україні фіксують антирекорд.

Складна розМОВА: вивчення іноземної як спосіб пізнання себе і світу

Складна розМОВА: вивчення іноземної як спосіб пізнання себе і світу

Оксана Кірякіна знає і вільно спілкується п’ятьма мовами: англійською, польською, іспанською, українською та російською. За освітою вона філолог та викладач.

Теги: мова, Освіта

Наступного тижня в Україні можуть знову посилити карантин

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні зросла. За останню добу виявили ще 706 хворих. Найбільше нових випадків — у Львівській, Закарпатській, Рівненській та Одеській областях. У Міністерстві охорони здоров’я прогнозують спалах хвороби після вихідних в Одесі, куди багато громадян поїхали на ві

Із 73% до 13%: рейтинг Зеленського стрімко летить униз

Рейтинг летить униз. Лише кожен другий українець довіряє президенту Володимиру Зеленському. Про це свідчать результати соціологічного дослідження Центру «Соціальний моніторинг».

Попри зростання кiлькостi хворих на коронавірус у Львові та Києві дозволили низку послаблень

У столиці місцева влада дозволила працювати закладам харчування всередині приміщення, басейнам i благословила проведення культурних заходів, у тому числі діяльність театрів i кінотеатрів. Однак iз певними обмеженнями.

Схід і південь України шкодують, що Радянський Союз розпався — опитування

Схід і південь України шкодують, що Радянський Союз розпався — опитування

Кожен третій українець ностальгує за Радянським Союзом! Однак кожен другий заявив, що не бажає його відновлення. Такі дані опублікували у Київському міжнародному інституті соціології. Найбільше на захист СРСР стають пенсіонери, а також люди з низьким достатком.