Друге дихання «України»

Друге дихання «України»

У понеділок біля відполірованих скляних дверей найбільшого київського універмагу «Україна» можна було помітити солідний натовп роззяв. Серед охочих заглянути всередину зібралася різношерста, від пенсіонерів до юних прихильниць високої моди, публіка. Люди заглядали у нові вітрини, на яких буквально за лічені дні з'явилися бігборди та рекламні плакати елітних торговельних марок.

Наша армія нас угробить?

Наша армія нас угробить?

Безконтрольність, нехлюйство і порушення дисципліни в Збройних силах України, на думку міністра оборони Євгена Марчука, — головні причини пожежі на військових складах у Артемівську, а відсутність жертв — щаслива випадковість.
Як повідомляла «УМ», саме на Донеччині з вини майора і двох прапорщиків, які різали на металобрухт рейки від під'їзних залізничних колій до сховищ зброї, минулої п'ятниці спалахнув порох і почали вибухати та злітати в повітря боєприпаси, зокрема й ракети системи «Град». У результаті — паралізоване життя цілого міста, поранена 16-річна Тетяна Гармаш і страх для всієї країни, що аналогічні військові частини і склади можуть будь-якої миті вибухнути в іншому місці, адже потенційних «бойових точок» понатикувано, як грибів, біля кожного більш-менш великого міста і дуже багатьох сіл.

Хочеш вижити — тримайся!

Хочеш вижити — тримайся!

Особливості національної їзди в маршрутках кожен киянин відчуває на собі щодня. «Не дрова ж везеш», — закричала сьогодні зранку моя знервована сусідка до водія. Як і треба було чекати, на «наїзди» у свій бік перевізник навіть не зреагував. Він і далі «набивав» стару «газельку» «стоячими», а то й «висячими», здираючи з пасажирів гроші за послуги...

І Козьму, і Дем'яна одурили хулігани

За одну ніч буковинська старообрядницька церква святих чудотворців Козьми і Дем'яна, що в селі Біла Криниця Чернівецької області, збідніла в прямому значенні цього слова: з її стін зловмисники викрали 30 унікальних ікон, датованих XIV—XVII сторіччями.

Охорона – без патрона!

Від учо­ра стрі­ля­ти по ро­сій­сь­ких бу­ді­вель­ни­ках, що зво­дять греб­лю до ук­ра­їн­сь­ко­го ос­т­ро­ва Туз­ла, за­бо­ро­не­но. Та­ке рі­шен­ня прий­ня­ло ке­рів­ниц­т­во Азо­во-Чор­но­мор­сь­ко­го ре­гі­о­наль­но­го уп­рав­лін­ня і при­кор­дон­но­го пос­та «Туз­ла» на на­ра­ді, що про­хо­ди­ла на ос­т­ро­ві дня­ми.