Віра Ульянченко: Ми порушили гостру, раніше не торкану проблему зубожіння села. І отримали підтримку

Віра Ульянченко: Ми порушили гостру, раніше не торкану проблему зубожіння села. І отримали підтримку

Сьогодні, коли інтрига номер один поствиборчої України — формування правлячої коаліції — починає потроху відходити на задній план, все більшу увагу суспільство починає звертати на інших учасників передвиборчих перегонів. Особливо на тих, які найбільше здивували.

Під тінню «чорного орендатора»

Під тінню «чорного орендатора»

Закон в Україні закінчується на під’їздах до села Лепетиха Березнегуватського району Миколаївської області. Якщо до меж села маємо, хоч із застереженнями, але більш-менш правову державу, то далі — територію, яку не контролює навіть здоровий глузд. І об яку розбиваються потуги Академії наук, місцевої райдержадміністрації, міліції, прокуратури, КРУ.

Податкова проти податків

Податкова проти податків

Головна біда наповнюваності держбюджету, як заведено вважати, — це спад в економіці та її тінізація. Але виявляється, що не тільки. Іноді державні фіскальні служби категорично відмовляються... брати гроші у підприємців, які за всяку ціну прагнуть заплатити їм ці кошти. І при цьому блокують відродження бізнесу. Яскравий приклад — діяльність підприємства «АТЕК», трудовий колектив та акціонери якого прагнуть відновити платоспроможність підприємства і розрахуватися з боргами. На жаль, поки що безуспішно.

Цегла замість патронів

Цегла замість патронів

Не вщухає конфлікт між активістами ВО «Свобода» та будівельною компанією «Інвест-Будресурс», яка будує житловий комплекс на околиці столиці — в Святошинському районі за адресою Львівська,15. Замовником будівництва є Міністерство оборони України, забудовником — ТОВ «Інвест-Будресурс». Будівництво ведеться на території колишнього військового містечка № 195, фонди якого ще в 2004 році були передані для збільшення житлового фонду службового житла ГУР Міністерства оборони шляхом будівництва житла за рахунок інвесторів.

Березань — територія безміру

Березань — територія безміру

Із Києва до Березані — 80 кілометрів далеко не найгіршою дорогою. Час у поїздці минає швидко, тому контраст відчувається особливо гостро: не у висоті міських будівель, а у атмосфері, що ніяк не може вивітритися у містечку. Перше враження — що у державі не було Майдану, що ніхто й не намагається нічого «перезавантажувати» у владі, а місцеве керівництво не лише успішно використовує тіньові схеми колишнього режиму, а й навіть лінується пристосуватися до нинішньої риторики.

Пристрасть до мільйонів

Пристрасть до мільйонів

Одеську область, як і більшість регіонів України, упродовж останніх років шокували масштабні зловживання прибічників Віктора Януковича. Державні гроші попросту крали, — і робили це державні службовці, які мали би стояти на сторожі народних грошей.

Ціна миру в кубометрах

Ціна миру в кубометрах

Місяць тому на першій зустрічі українського та російського президентів у Нормандії — тій самій, що відбулася за посередництва Ангели Меркель — сталася напрочуд цікава розмова. Представники Російської Федерації та особисто Володимир Путін запропонували: Москва готова вивести своїх диверсантів із сходу України та припинити силове втручання у наші внутрішні справи.

Ідеї народжуються на сході

Ідеї народжуються на сході

Фінансово-економічна стабільність, розвиток торгівлі і підвищення конкурентоздатності, інвестиції та інновації нині є саме тими питаннями, які зачіпають інтереси будь-якої країни світу. У цьому ракурсі об’єднання всіх експертів з економічних і фінансових питань для пошуку рішень та визначення ключових напрямів глобальної інтеграції, фінансово-економічної стабільності стало можливим завдяки економічному форуму, який відбувся за ініціативи Казахстану.

Селяни — оновленню країни

Селяни — оновленню країни

Українські селяни, які стали одними з авторів революційних перетворень у нашій державі, нині активно вимагають змін. А їх, цих самих змін на краще, поки не видно. Навіть більше: політика нової влади на селі кардинально протилежна тому, що вимагали люди на Майдані. Селяни просили допомоги, аби мати змогу ефективно господарювати, а уряд натомість підняв фіксований сільськогосподарський податок у 5,7 раза!

В’ячеслав Федоров: Погашення податкового боргу — це додаткове джерело надходжень до бюджету

В’ячеслав Федоров: Погашення податкового боргу — це додаткове джерело надходжень до бюджету

Головне фіскальне відомство України опинилося у непростому становищі: з одного боку, треба налагоджувати контакти з громадськістю і забезпечувати нормальне функціонування бізнесу. З іншого — державі, яка нині переживає далеко не найкращі свої часи, напрочуд важливим є безперебійне надходження податків.