Що і як передати народу

В Україні триває підготовка до формування нового Кабінету Міністрів. Ситуація ж у владі у цей перехідний період залишається стабільною і керованою. «Перебуваючи на лікарняному, я намагався керувати діяльністю поки що діючого Кабміну, — заявив в.о. Прем’єр–міністра Микола Азаров.

Ера машин

Ера машин

Група «Азовмаш», яка об’єднує провідні підприємства важкого машинобудування України, відвантажила корпус конвертера ємкістю 400 тонн на адресу російського підприємства «Сєвєрсталь». Уже завтра череповецький комбінат отримає наступне замовлення — опорне кільце.

Квартира, про яку тільки мріяли

В Україні впроваджуються програми з забезпечення житлом повнолітніх дітей–сиріт та позбавлених батьківської опіки. Наприклад, у Волинській області, яка першою розпочала відповідну програму, торік 50 повнолітніх дітей–сиріт отримали соціальні квартири. Цьогоріч на реалізацію програми передбачено 4 млн. гривень.

Пшениця на вагу золота

Золотовалютні запаси України, які нині витрачають на виплату зовнішніх боргів та підтримку курсу національної валюти, найближчим часом будуть поновлені. «Приблизно на 20 млрд. доларів», — сказав в.о. Прем’єр–міністра України Сергій Арбузов. Джерело надходження — експорт сільгосппродукції.

Як не втратити гроші

Більшість вітчизняних фінансистів сходяться до єдиної спільної думки — курс національної валюти трохи знизиться і не виходитиме із коридору 8,4—8,6 гривнi за долар. Поточні депозитні ставки і знаходяться у діапазоні 16—19% у залежності від умов вкладу. Середня дохідність доларових депозитів є на 10% нижчою і практично не перевищує 9%.

Уберегтися від трагедій

Уберегтися від трагедій

Учорашнє засідання Кабінету Міністрів відбувалося, по суті, у надзвичайних умовах. Спочатку керівництво уряду повідомило, що розмова очільників міністерств відбудеться за зачиненими дверима, але потім пресу вирішили таки пустити до залу засідань.

Кредит заради газу

Позавчора Ірландська фондова біржа включила у лістинг єврооблігації України на 1,99 млрд. доларів. Завдяки цьому загальна сума випуску цінних паперів, призначених для придбання Росією в рамках грудневих домовленостей між президентами України та Росії, зросла до 4,99 млрд. доларів.

Послуги для європейців

Послуги для європейців

Україна, схоже, вловила світовий тренд і, окрім експорту товарів, активно просуває продаж послуг. За даними Державної служби статистики, торік загальний обсяг експорту послуг зріс на 6,7% і становив 14,5 млрд. доларів.

Порядок у гаманці

Бюджетний процес в Україні, хоч і повільно, але таки добігає свого логічного завершення. Станом на кінець минулого тижня у нашій державі ухвалено вже 89,1% місцевих бюджетів різних рівнів. За даними Міністерства фінансів, затверджено вже 10775 із 12078 кошторисів.