«Усі прикордонники все зробили правильно»: Колмогоров після свого звільнення з-під варти

Чималий суспільний резонанс викликала «справа Сергія Колмогорова» — українського прикордонника, якому рік тому райсуд Маріуполя виніс вирок: 13 років ув’язнення

Прикордонник Сергій Колмогоров звільнений з-під варти (фото)

Прикордонник Сергій Колмогоров звільнений з-під варти (фото)

Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ (ВССУ) прийняв рішення відправити провадження прикордонника Сергія Колмогорова для повторного розгляду. Самого ж Колмогорова, засудженого за вбивство людини на посту до 13 років позбавлення волі, звільнили з-під варти.

Сергій Курбатов «Адвокат» помер від поранень у шпиталі Маріуполя

Сергій Курбатов «Адвокат» помер від поранень у шпиталі Маріуполя

Старший солдат Нацгвардії Сергій Курбатов з позивним «Адвокат» помер від важких поранень у військовому шпиталі №61 у Маріуполі в п’ятницю. За два дні до цього він підірвався на ворожій міні під райцентром Мар’їнка Донецької області.

Поблизу Широкиного намагаються зайняти «сіру зону» бойовики (фото)

Поблизу Широкиного намагаються зайняти «сіру зону» бойовики (фото)

Бойовики терористичної ДНР і російські окупанти регулярно продовжують провокації та намагаються зайняти "сіру зону" поблизу селища Широкине на приморському напрямку. Відстань між позиціями ЗСУ і ворогом скоротилася з кілометра до 500-600 метрів.

Під Маріуполем ліквідували пожежу на складі боєприпасів

Рятувальники і військові ліквідували 13 загорянь на території військової частини і села Новоянісоль Донецької області станом на ранок суботи. Наразі пожеж на території села немає, вибухи снарядів припинилися ще у п’ятницю близько 20:00.

Жебрівський не евакуюватиме населення через вибухи під Маріуполем

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що необхідності в евакуації місцевого населення через пожежу на складах з боєприпасами поблизу селища Новоянісоль на Донеччині наразі вже немає.