Під Маріуполем ліквідували пожежу на складі боєприпасів

Рятувальники і військові ліквідували 13 загорянь на території військової частини і села Новоянісоль Донецької області станом на ранок суботи. Наразі пожеж на території села немає, вибухи снарядів припинилися ще у п’ятницю близько 20:00.

Жебрівський не евакуюватиме населення через вибухи під Маріуполем

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський вважає, що необхідності в евакуації місцевого населення через пожежу на складах з боєприпасами поблизу селища Новоянісоль на Донеччині наразі вже немає.

Під Маріуполем евакуювали селян через вибухи на складі боєприпасів

Під Маріуполем евакуювали селян через вибухи на складі боєприпасів

Поліція і військові евакуювали особовий склад військової частини і селян з найближчих будинків після детонації складу боєприпасів у районі села Малоянісоль Нікольського району Донецької області у п’ятницю.

У Маріуполі хочуть перевірити легітимність Суркіса в УЄФА

Президент Федерації футболу Маріуполя Василь Журавльов просить президента УЄФА Александра Чеферіна перевірити легітимність обрання Григорія Суркіса віце-президентом та членом Виконкому УЄФА у 2015 році.

Із музею в Маріуполі до Криму дві співробітниці передали 52 картини

Із музею в Маріуполі до Криму дві співробітниці передали 52 картини

Співробітниць музею, які передали картини на окуповану територію, звинувачують за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).