Дедлайн при свідках

Дедлайн при свідках

Перший день після несподівано успішних президентських виборів виявився напрочуд непростим для українського уряду. Вчора міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан намагався врегулювати зi своїм російським колегою Олександром Новаком гостру газову суперечку. Перемовини — зважаючи на, м’яко кажучи, непрості двосторонні відносини — вирішили провести у Берліні, у присутності єврокомісара з енергетики Гюнтера Еттінгера.

Гроші транзитом

Гроші транзитом

У ніч із вівторка на середу відбулася подія, якої вже давно чекали, на яку сподівалися, обіцяли і якої за чотири роки не змогла домогтися попередня влада — Міжнародний валютний фонд розблокував програму «стенд-бай» і виділив нашій державі черговий транш кредиту. Перші 3,2 млрд. доларів уже надійшли на рахунок Національного банку, — підтвердив його голова Степан Кубів. Усього ж МВФ вирішив надати Україні позичок на суму 17,01 млрд. доларів.

Гроші у довгій шухляді

Гроші у довгій шухляді

Українська Феміда знову втрутилася у непростий, місцями навіть запеклий діалог між вітчизняними фінансовими установами та їх клієнтами. Цього разу Верховний Суд України постановив, що вкладники можуть вимагати від банків компенсацію, якщо ті невчасно повернуть їм депозитний вклад.