Відчайдушне дигерство

У суботу близько шостої години вечора в одному з київських колекторів зникло двоє молодих людей. Четверо дигерів–початківців залізли в один зі столичних колекторів тоді, як почалася злива. «Під час сильного дощу колектор моментально наповнюється водою, яка тече по ньому вертикальною стіною. Вода йде з такою силою, що вибиває люки. А дощ у суботу ввечері, думаю, пам’ятають усі. Зрозуміло, що вижити в таких умовах нереально», — розповіла «УМ» одна з київських дигерів Любомира Ремажевська.

Російський «зубр» прописується в Україні

Російський «зубр» прописується в Україні

Ще один відомий російський журналіст починає працювати в Україні. Євген Кисельов зайняв посаду головного редактора–консультанта нового кабельно–супутникового телеканалу TVI, генеральним директором якого є Микола Княжицький. «Пан Кисельов — це професійний журналіст. На жаль, на сьогодні в Україні є певний голод професійних кадрів. Велика кількість телеканалів призводить до того, що школи журналістики просто не встигають готувати спеціалістів. Тому ми вели переговори з кількома польськими журналістами, а також із Євгеном Кисельовим», — роз­повів «УМ» пан Княжицький.

Щепити всіх!

«Позиція міністерства — вакцинацію потрібно продовжувати», — сказав заступник міністра охорони здоров’я Валерій Бідний. Проте поки ніяких нових термінів відновлення щеплення в МОЗ озвучувати не наважуються. «Ми не можемо назвати жодних точних дат, оскільки наразі у Генпрокуратурі йде розслідування тих випадків, через які вакцинацію призупинили. Також ще не завершено експертизу вакцини, що використовувалась», — розповіли «УМ» у прес–службі МОЗ.

«Чорний» перевіз

ДТП сталося вчора близько 8.30 ранку на 28 кілометрі автошляху Київ—Харків поблизу Борисполя. Мікроавтобус «Форд–Транзит» в’їхав у вантажівку ЗІЛ. «Поки незрозуміло, яким чином мікроавтобус здійснив зіткнення. Це трапилось на другій полосі. Внаслідок дорожньо–транспортної пригоди автівку викинуло вправо», — повідомив «УМ» начальник прес–служби Центру громадських зв’язків МВС України в Київській області Микола Жукович.

На подіумі — «двортер’єри»

На подіумі — «двортер’єри»

У суботу Молодіжна ліга захисту тварин проведе в Києві виставку безпородних собак «Кубок Барбоса — 2008». За словами організатора Кубка Вікторії Лісової, виставка відбудеться 7 червня у столичному парку Дружби народів під лозунгом «Для дружби порода не важлива». «Майстерність учасників змагань оцінюватимуть відомі особистості», — зазначила в коментарі «УМ» пані Вікторія.

Дніпровські «Титаніки»

Минулої суботи ввечері на головній річці столиці в районі мосту станції метрополітену «Дніпро» сталася водно–транспортна пригода за участю двох катерів. Як розповів «УМ» керівник прес–служби Міністерства з питань надзвичайних ситуацій Ігор Кроль, працівники рятувально–водолазної станції №1 Державного комунального підприємства «Плесо», які о 20.10 прибули в район зіткнення, знайшли лише один пошкоджений водний транспортний засіб, проте він був порожній. Відтак рятувальники відбуксували його до берега.

Горіти, а не диміти!

Горіти, а не диміти!

Учора в Києві відомі обличчя: Григорій Чапкіс, Остап Ступка, Ольга Сумська, Маша Єфросиніна, Яна Клочкова — агітували співвітчизників кинути палити. Антитютюнові активісти підписали і оприлюднили «Маніфест українців проти куріння». «Ми, небайдужі громадяни України, виступаємо із закликом до української громади та влади України розпочати чесну та системну боротьбу проти куріння», — йдеться у маніфесті, який зачитав відомий актор Остап Ступка.

Гірше, ніж у Чорнобилі

Головним аргументом у зверненні міськради до уряду стали екологічні проблеми, від яких потерпає населений пункт. «Ми не вимагаємо такого статусу, який мають Київ і Севастополь, бо вважаємо це нереальним. Йдеться лише про те, щоб отримувати більші відрахування від власних підприємств і мати можливість вирішувати нагальні проблеми», — зазначив у коментарі «УМ» депутат Дніпродзержинської міськради, голова міської комісії з питань екології Олег Бенідзе.

Піар з переворотом

Студент Київського націо­нального університету імені Тараса Шевченка, член Всеукраїнського об’єднання «Свобода» і кандидат на виборах до Київради Тарас Корніюк встановив рекорд у вправі «Підйом переворотом» і потрапив до Книги рекордів Гіннесса.

Міліція з дітьми

У вівторок МВС уперше відкрило свої двері для школярів. «Наша мета — ознайомити дітей з роботою органів внутрішніх справ. Ми невипадково запросили випускників. Адже дехто з них, можливо, обере професію захисника громадського спокою», — пояснила начальник Департаменту кримінальної міліції у справах неповнолітніх полковник Тетяна Бухтіарова.