На пенсію

На пенсію

Ще зовсім недавно «УМ» розповідала про нову фотосесію фешенебельного французького бренду Balmain Олів’є Рустен, у якій узяли участь мегазірки 90-х Наомі Кемпбелл, Сінді Кроуфорд і Клаудія Шиффер. І ось — нова новина: Сінді Кроуфорд після 30 років блискучої модельної кар’єри заявила про своє бажання піти на відпочинок.

Дитяча катастрофа

Діти, як відомо, благословення Боже. Однак для керівництва великого шпиталю в місті Падуя на півночі Італії це обернулося неабияким головним болем. Їм можна лише поспівчувати: відразу 130 медсестер попросилися у декретну відпустку у зв’язку з вагітністю. До них долучилися і 16 нянечок із відділення для породіль. І це при тому, що в шпиталі загалом працюють 2100 медсестер і нянь.

Гаджет дорожчий за друга

У вас є улюблений кіт і телефон. Раптом спалахує сильна пожежа, і врятувати можна тільки щось одне — пухнастого улюбленця чи бездушний апарат. Що ви оберете? Здавалося б, відповідь очевидна. Проте, як з’ясувалося, залежність сучасних людей від телефонів, що давно перетворилися на багатофункціональні прилади, вкрай негативно вплинула на їхню моральність.

Дракула творить добро

Використовуючи легенду про вампіра Дракулу, організатори музичного фестивалю в румунській Трансільванії заохочують потенційних донорів гаслом «заплати власною кров’ю». Поп-фестиваль Untold («Невисловлене») за участі десятків румунських та європейських поп- і рок-зірок пройде з 30 липня до 2 серпня поблизу міста Клуж-Напока на північному заході Румунії.

Радіограма з «мікрохвильовки»

Лише через 17 років спостережень австралійські вчені з астрономічної лабораторії в місті Паркс розв’язали загадку дивних радіосигналів, які реєстрував радіотелескоп станції в атмосфері Землі. Виявилося, що таємничі сигнали з космосу є нічим іншим, як радіоперешкодами, які створює встановлена в їдальні обсерваторії звичайна мікрохвильова піч, повідомляє британська газета «Гардіан».

Барбі шпигунка

Нова модель ляльки Барбі викликає все більше суперечок у США. Вже тисячі людей підписали петицію з вимогою не допустити продажу нової моделі популярної іграшки через торговельну мережу. Чим же завинила білява краля, на яку розробники покладали великі надії як на сучасну й «прогресивну» ляльку?

Мільйон у пенсійному кошику

Мрія розкрити таємницю довголіття віддавна не дає спокою ні простим людям, ні науковцям. Тож зрештою дослідники з Каліфорнії оголосили конкурс, який, як вони сподіваються, допоможе в пошуках способу відтягнути процес старіння. Переможець, що найбільш переконливо (власним прикладом, зрозуміло) доведе успішність своєї методики, отримає мільйон доларів.

Це, синку, вже не фантастика

Раніше таке можна було побачити хіба що у фантастичних фільмах. Але технічний прогрес не стоїть на місці. Як повідомляє Бі-Бі-Сі, шведська фірма «Епіцентр», що базується у Стокгольмі, почала вживляти своїм співробітникам електронні чипи, за допомогою яких можна, наприклад, відчиняти двері без ключів. Чипи вмонтовуються під шкіру долоні лише за бажанням, і більшість співробітників фірми його виявили.

Свиня і люди

Свиня і люди

Для багатьох людей домашні улюбленці стають не менш рідними, ніж власні діти. Навіть відмовляючи собі в необхідному, люблячі господарі готові одягати своїх котиків і песиків у найкращих модних дизайнерів, годувати елітними харчами, водити на масаж та інші процедури.