Бойовики усе частіше цілять iз ПТУРів у пункти пропускв і авто волонтерів

Теплі святкові дні лише стимулюють ворога до активізації бо­йових дій на Донбасі. Усе частіше відбуваються локальні бої на лінії фронту, а не лише ворожі обстріли позицій ЗСУ.

Теги: Донбас, ООС

Боєць ЗСУ втік до бойовиків через борг у кілька десятків тисяч гривень

Український військовий зрадив присягу й Батьківщину, коли самостійно залишив бойову позицію й перетнув лінію зіткнення поблизу селища Широкине Донецької області через борги в кілька десятків тисяч гривень.

Теги: Донбас, ООС

Бойовики лякають цивільних вигадками про провокації «карателів» ЗСУ на Луганщині

Підконтрольні бойовикам і російським окупантам інформаційні ресурси продукують «страшилки» про нібито підготовку ЗСУ до провокацій на об’єктах критичної інфраструктури Донбасу під час візиту Президента Порошенка до району проведення АТО.

Теги: АТО, Донбас

На Луганщині зірвали перемир’я бойовики

На Луганщині зірвали перемир’я бойовики

Очікуване перемир’я, старт якому було погоджено в Мінську опівночі 5 березня, вже традиційно зірвали бойовики ОРДЛО та російські окупанти Донбасу. Як повідомляє штаб АТО, тиша протрималася не більше години.

Теги: АТО, Донбас

Міномети не стихають: російські окупанти випустили по позиціях ЗСУ 56 мін

На східному фронті без суттєвих змін. Як повідомив речник Міноборони України з питань АТО Дмитро Гуцуляк, російські окупанти продовжували вести вогонь по позиціях наших військових: загалом у бік ЗСУ було випущено 56 мін калібрів 120 та 82 мм.

Теги: АТО

На Світлодарській дузі щодня фіксують ворожі мінометні обстріли

Штаб АТО продовжує фіксувати сплеск бойової активності ворога: лише впродовж минулої неділі бойовики випустили по позиціях ЗСУ півсотні мін 120-мм калібру та понад 20 мін калібру 82 мм, здійснивши 10 прицільних обстрілів українських позицій.

Теги: АТО, Донбас