На Донбасі попереджають про екологічну катастрофу через дії бойовиків ОРДЛО

Ворог практично не припиняє обстрілів позицій ЗСУ на різних напрямках східного фронту, хоча й дещо знизив кількість самих обстрілів та їх інтенсивність.

ЗСУ звільнили від окупантів село на Луганщині, але втратили двох бійців на Донеччині

Цього тижня Українська армія має як бойові здобутки, так і втрати на Донбасі. З одного боку, на луганському напрямку ЗСУ взяли під свій контроль ще одне село в «сірій зоні» — Новолександрівку.

Теги: АТО, Донбас

Рекламувати не відповідати: кожна четверта партія не звітує про витрачені на піар гроші

Комітет виборців України ініціює внесення змін до законодавства щодо анулювання реєстрації політичних партій, які регулярно не подають фінансову звітність про використання виділених коштів.

На Донбасі залучають в окупаційні війська чоловіків до 45 років

Українська віськова розвідка повідомляє, що командування російсько-окупаційних військ проводить на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) примусовий призов на «військову службу» чоловіків віком до 45 років.

Теги: АТО, Донбас

Волкер закликає Москву погодитися на місію ООН на Донбасі

Напередодні зустрічі з помічником російського президента Владиславом Сурковим у Дубаї спецпредставник Держдепу США з питань України Курт Волкер завітав до України.

Місія ОБСЄ побачила ознаки прийдешньої ескалації на Донбасі

Перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг заявляє, що сторони на Донбасі активно озброю­ються та мінують територію, що свідчить про підготовку до ескалації конфлікту в найближчий час.

За останні дні на Донбасі загинуло двоє добровольців і троє бійців ЗСУ

Після новорічно-різдвяних свят неабияк загострилася бойова ситуація на східному фронті: лише впродовж кількох днів на цьому тижні Україна втратила п’ятьох своїх захисників.

Теги: АТО, Донбас