Вадим Гарнаєв: В українському ефірі багато неякісного російського продукту

Вадим Гарнаєв: В українському ефірі багато неякісного російського продукту

Супутниково­кабельний канал ТВі не належить до числа тих, які дивиться найбільше число гладачів. Утім він один із небагатьох «великих» і «малих», в ефірі якого можна почути більш­менш збалансовану інформацію про суспільно­політичні події у країні. Тінь недовіри на опозиційну до діючої влади репутацію ТВі впала після скандальної зміни власника каналу в травні.

«Кожні 15 хвилин знаходимо людину»

«Кожні 15 хвилин знаходимо людину»

Серед програм–«старожилів» на пострадянському телебаченні одна з найпомітніших — «Жди меня». Пошук людей з допомогою телеефірів, започаткований телекомпанією «ВИД» 1998 року, що короткотерміново виходили з назвами «Шукаю себе» і «Шукаю тебе», — на сьогодні це вже більше 2 мільйонів історій.

Олексій Душка: Вчимо людей самозахисту

Олексій Душка: Вчимо людей самозахисту

«Ви не уявляєте, як вас дурять». Це слоган єдиного на українському ТБ проекту споживацьких розслідувань «Територія обману», що виходить на «Плюсах». У його щотижневих ефірах журналісти не узагальнено, а конкретно розповідають про приховані небезпеки магазинних продуктів харчування, повсякденного одягу і взуття чи засобів побутової хімії.

Ілларіон Павлюк: Викладаємо наукові теорії в енному ступені спрощення

Ілларіон Павлюк: Викладаємо наукові теорії в енному ступені спрощення

Учора ввечері канал «Україна» показав другий фільм про масштабні дослідження походження українців, який iз командою робив Ілларіон Павлюк. Ми поспілкувалися з ним перед прем’єрою проекту «ДНК 2. У пошуках жінки».

Мирослава Барчук: Усе те, що ми дивимося, — і є наше обличчя

Уже кілька місяців в ефірі кабельного каналу ТВі можна дивитися студійні розмови з дійсно кращими людьми країни, скажімо, філософом Євгеном Сверстюком, письменницею Оксаною Забужко чи блаженнійшим Любомиром Гузаром. Програма так і називається — Homo sapiens. Ми говоримо з її ведучою Мирославою Барчук.

Афери розкривають...

Афери розкривають...

Уже не один рік вітчизняне телебачення — переважно розважальне. Хоча в ефірі українських каналів усе ж таки можна знайти кілька програм журналістських розслідувань. Втім, часто правоохоронна система воліє не помічати злочинів, особливо тих, що пов’язані з фінансовими аферами, земельними питаннями й економічною сферою, які розплутують журналісти.

Юлія Литвиненко: Українським буде телебачення з українськими ведучими

Юлію Литвиненко за віртуозне вміння працювати у різних телевізійних жанрах називають «універсальним солдатом». Можливість у різний час на різних каналах робити новини, інтерв’ю, бути ведучою соціальних і розважальних проектів досвідчена телевізійниця називає професійним щастям. Зараз вона — на невеликому кабельному ТВі.

«Найактуальніші програми про дітей — для дорослих»

Володимир Оселедчик для глядачів дотепер лишається людиною за кадром — він iз 2003 року продюсер ерудит–шоу «Найрозумніший», відзначеного п’ятьма статуетками українського «Телетріумфу» та двома російськими телепреміями «ТЭФИ».

Новини тепер не ті

Коли на великих каналах немає чого дивитися — незважаючи на антипіар, який створила зміна власника каналу ТВі, — рука постійно намагається перемикати пульт на цей донедавна чи не єдиний непровладний канал.

Коли не можна казати правду — стріляють у повітря

Коли не можна казати правду — стріляють у повітря

Журналістка Ольга Кашпор працювала у новинах «Першого Національного», «Інтера» і каналу «1+1». Будучи оглядачем «ТСН. Тижня» минулого року отримала статуетку галузевої Національної премії «Телетріумф» як найкращий репортер. Коли підсумково–аналітична програма «Плюсів» для глядачів ще кілька тижнів у відпустці, ми зустрілися з рядовим її творцем у досить скромному, але вишуканому кабінеті, де наро­джується і відшліфовується кожен випуск «ТСН. Тижня».