Управа на «троянського коня»: Радикальна партія виключила Артеменка з фракції

Після закінчення засідання фракції Олег Ляшко заявив журналістам, що народного депутата Андрія Артеменка, який запропонував план здачі Криму, виключили з фракції Радикальної партії та вимагатимуть від нього складання мандата.

Теги: Політика

Коли бракує коштів на життя

Коли бракує коштів  на життя

Лідер Радикальної партії відгукнувся на прохання лікарів про допомогу — через затримки державного фінансування київський Інститут хірургії і трансплантології ім. О. Шалімова залишився без найнеобхіднішого. Олег Ляшко повідомив про це на своїй сторінці у Facebook.

«Квартирогейт»: у справах Лещенка і Заліщук не поставлено ні крапки, ні навіть коми?

НАБУ оперативно відзвітувалося у справі квартири Сергія Лещенка. Але звітом детективів Артема Ситника залишилися невдоволені всі — і сам депутат, і його опоненти, й антикорупціонери, для яких цей народний обранець вважається кумиром.

Теги: НАБУ

Олег Ляшко вимагає передбачити в Держбюджеті на 2017 рік витрати на оплату житла та працевлаштування переселенців

«Хочу звернути увагу на долю двох мільйонів українців, які через російську окупацію і агресію втратили свій дім на Донбасі.

Катерина Ющенко: У проекті «Лікарні майбутнього» суспільство майже не допомагало

Катерина Ющенко: У проекті «Лікарні майбутнього» суспільство майже не допомагало

Першого вересня Катерина Ющенко святкує 55 років від дня народження. У відвертій розмові вона розповіла, як провела літо, про нюанси проекту «Дитяча лікарня майбутнього» і те, чим зараз займається її чоловік. Але перше запитання, звичайно, стосувалося 1 вересня.

Ляшко: Незабаром шукатимемо за кордоном не лише міністрів і радників, а й комбайнерів та трактористів

Ляшко: Незабаром шукатимемо за кордоном  не лише міністрів і радників, а й комбайнерів  та трактористів

У Радикальній партії заявляють: стовідсоткове фінансування ПТУ з держбюджету потрібно негайно поновити. Інакше систему профтехосвіти в нашій державі буде повністю знищено.

Теги: Політика