Радикали добилися мораторію на вивезення лісу-кругляку

Радикали добилися мораторію на вивезення лісу-кругляку

Президент нарешті підписав законопроект про тимчасову заборону на вивезення необробленої деревини за кордон, за що Радикальна партія Олега Ляшка боролася упродовж кількох місяців. Експерти прогнозують: документ дасть величезний поштовх для розвитку вітчизняній деревообробній галузі та дозволить створити десятки тисяч нових робочих місць.

«Не заважайте тим, хто працює!»

«Не заважайте тим, хто працює!»

Верховна Рада за ініціативи Радикальної партії Олега Ляшка проголосувала за скасування касових апаратів. Якби це рішення не було прийняте, сотні тисяч підприємців вже з 1 липня змушені були б згорнути бізнес, а їхні сім’ї лишилися б без засобів для існування.

Гострі кути кругляку

Гострі кути кругляку

Одразу після прийняття Верховною Радою законопроекту №1362 про заборону на 10 років експорту з України необробленої деревини (лісу-кругляку), за ініціативою Радикальної партії були зареєстровані законопроекти №2617 та №2618 для тимчасового звільнення ввозу деревообробного обладнання від імпортного мита та ПДВ.

«Посилки з Китаю доставимо швидко»

«Посилки з Китаю доставимо швидко»

Наша газета неодноразово писала про безчинства, які тривалий час коїлися на державному підприємстві «Укрпошта». Від дій монополіста не один рік потерпали як видавці періодики, так і читачі друкованих видань. А спроби схилити до діалогу керівництво підприємства, яке не мало конкурентів у сфері доставки преси, не увінчались успіхом.

Вирок тоталiтаризму

Вирок тоталiтаризму

За ініціативи Радикальної партії Олега Ляшка Верховна Рада ухвалила Закон про заборону в Україні комуністичної та нацистської пропаганди і символіки. Це рішення запізнилося більше, ніж на 23 роки. До приходу депутатів Радикальної партії Олега Ляшка у Верховну Раду жодна партійна фракція не спромоглася змусити парламент прийняти такий закон.

Чиновник без привілеїв

Чиновник без привілеїв

2 березня Верховна Рада прийняла законопроект №2212 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення». «За» проголосували 235 народних обранців. Тепер чиновники, прокурори, судді та інші привілейовані пенсіонери будуть змушені обирати — працювати далі або йти на пенсію.