Управа на «троянського коня»: Радикальна партія виключила Артеменка з фракції

23.02.2017

Після закінчення засідання фракції Олег Ляшко заявив журналістам, що народного депутата Андрія Артеменка, який запропонував план здачі Криму, виключили з фракції Радикальної партії та вимагатимуть від нього складання мандата.
 
«Він позиціонує себе як відповідальний політик, «миротворець» тому ми пропонуємо йому вчинити по совісті і відмовитись від мандата. Я чекаю від нього цього рішення. Він нам сказав, що хоче порадитись із дружиною, колегами. Із совістю треба радитись, а не з дружиною!» — зазначив нардеп. Ляшко запевнив, що позиція Артеменка категорично суперечить позиції Радикальної партії.
 
«Будь-які заяви про легалізацію анексії Криму та зняття санкцій заради «миру» — неприйнятні  для нас. Хай ті, хто пропонують здати в оренду Крим, свою квартиру грабіжникам здають. А ми повинні докласти всіх зусиль, щоб повернути Крим політико-дипломатичним шляхом. Зокрема, вимагаючи від держав-підписантів Будапештського меморандуму виконання своїх зобов’язань. А будь-які «миротворчі» ідеї Пінчука та інших — це реалізація плану Кремля і дорога до поразки», — підкреслив нардеп.
 
Політик зазначив, що нинішня ситуація — це черговий спосіб дискредитувати Радикальну партію. «За справами судіть! Ми послідовно відстоюємо у парламенті інтереси України і ніколи члени моєї команди не торгуватимуть Україною», — підсумував Ляшко.
 
Нардеп наголосив, що жоден із депутатів його фракції не брав участі в розробці плану Артеменка, і повідомив, що дізнався про його існування із засобів масової інформації.
 
 Підсумовуючи, лідер Радикальної партії заявив, що діяльність Артеменка має бути предметом розслідування правоохоронців, бо має ознаки зазіхання на територіальну цілісність України.
 
Він додав, що проводитиме і власне розслідування. 
 
«Я зараз глибоко копаю, хто за цим стоїть. У мене є питання до мого колеги Валентина Наливайченка, адже Артеменко сказав в інтерв’ю, що повністю координує із ним свої дії. А про співпрацю із Наливайченком раніше заявила Тимошенко, тож можна підозрювати, що це і є той «мирний план», який вона сама хотіла презентувати Трампу, поки бігала там біля туалетів.
 
Безумовно, участь у цьому брали і ФСБ-шні структури. Тож я з’ясую, хто привіз цього «троянського коня» з Москви в Україну», — підсумував Ляшко. 
 
Пізніше  Генеральна прокуратура відкрила провадження щодо народного депутата Андрія Артеменка про державну зраду.