«Рушій руйнівних енергій — у бездіяльності влади»

«Рушій руйнівних енергій — у бездіяльності влади»

Очільник Народного руху України Василь Куйбіда – досвідчений політик, управлінець і науковець. Він добре розуміє процеси, які відбуваються сьогодні в українському суспільстві та які наслідки вони можуть мати в майбутньому. Про це – наша сьогоднішня розмова.

Бюджет-2016: опозиція знайшла кошти на підвищення зарплат і пенсій

Бюджет-2016: опозиція знайшла кошти на підвищення зарплат і пенсій

Пройшов тільки перший місяць нового року, а показники головного фінансового документа країни вже можна вважати такими, які не витримують жодної критики. Річ у тім, що в бюджеті на цей рік був закладений курс долара по 24 грн., хоча за останні тижні курс уже встиг стрибнути вище 27 грн.

Україна на півстоліття економічно відстала від Європи

Україна на півстоліття економічно відстала від Європи

На початку цього тижня минув рівно рік iз часу формування нинішнього складу Кабінету Міністрів, до якого ввійшла й низка іноземних фахівців — Олександр Квіташвілі, Наталія Яресько та  Айварас Абромавичус. Тоді цю команду під керівництвом уже вдруге призначеного Прем’єр-міністром Арсенія Яценюка називали урядом молодих і обдарованих технократів.

Мораторiєм проти дерибану

Народні депутати від Опозиційного блоку вважають, що мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення повинен бути продовжений, і готові голосувати за законопроект, який заборонить продаж земель після 1 січня 2016 року.

Опозиція готова реалізувати свій план з порятунку країни

Опозиція готова реалізувати свій план з порятунку країни

Опозиційний блок вважає, що влада фактично поховала реформи в країні, а Україні для виходу з кризи і подальшого поступу потрібна нова програма дій. Один із лідерів Опозицiйного блоку Сергій Льовочкін розказав про п’ять кроків, які треба насамперед реалізувати в країні, аби вона почала ефективно розвиватися.

Місцеві вибори: без виборців та права вибору

Місцеві вибори: без виборців та права вибору

Масове нехтування демократичними принципами з боку влади під час передвиборчої кампанії на місцевих виборах стало основною темою чергового засідання Опозиційного уряду. В тіньовому Кабміні вважають цинічним порушенням усіх існуючих демократичних норм відмову в реєстрації Опозиційного блоку в Харківській області та в місті Бердянськ, а також позбавлення права голосу мільйонів вимушених переселенців та осіб, які проживають на підконтрольній Україні території.

Мiльйони на захист чи ... в кишеню?

У новітні часи України є вже не одна історія, пов’язана з масштабними корупційними аферами. За будь-якої влади завжди знаходилися найхитріші, які «намивали» собі гроші з державного бюджету, прикриваючись інтересами країни або її громадян.

Влада готує українцям холодомор

Влада готує українцям холодомор

Менше місяця залишилося до 15 жовтня — дня, коли батареї в домівках українців повинні почати гріти. Поки осінь іще радує теплими днями, питання готовності енергетичного комплексу до зими мало цікавить громадян. Але з першими заморозками ця ситуація кардинально зміниться.