Дуель на рубильниках
«УМ» уже писала про те, що компанія «Київенерго» вимагає від столичної влади терміново розрахуватися з нею за надані послуги і повернути величезний борг. Поки влада шкрябає потилицю, енергетичний монополіст нервує і втрачає терпіння.