Вночі — сухий закон
Столична влада прийняла рішення впорядкувати місця продажу алкогольних напоїв. Спиртне зникне з кіосків, площа яких менша за 20 квадратних метрів та які не обладнані протипожежною сигналізацією, опаленням і вентиляцією. Натомість у великих крамницях горілчані відділи мають бути відділені від інших спеціальним «бар’єром». Супермаркети торгуватимуть «градусами» вже не цілодобово, а з восьмої ранку до одинадцятої вечора, постановили міські депутати. У принципі, й цього часу досить, щоб добряче «затаритися».